the expert website for ignorants

Tuesday, July 16 2024

AMAR PARKIETY – Drewno na podłogi

amar parkietyAmar parkiety. Jesteśmy firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku podłóg drewnianych. Świadczymy kompleksowy zakres usług począwszy od przygotowania podłoża, poprzez montaż podłóg drewnianych, do ich wykończenia przy zastosowaniu różnych technik.
Posiadamy punkt handlowy w Warszawie, w którym znajdą Państwo pełną gamę produktów drewnianych na podłogi: parkiety klasyczne, parkiet przemysłowy, mozaiki, deski podłogowe lite i warstwowe, parkiety gotowe i listwy przypodłogowe. W ofercie mamy zarówno drewno krajowe, jak i egzotyczne. Układamy parkiet we wszystkie wzory klasyczne i pałacowe – zgodnie z życzeniem klienta jesteśmy w stanie położyć każdy, możliwy do ułożenia z drewna, wzór.

Zapraszamy na strony http://www.amarparkiety.pl/

DREWNO.PL to najstarszy i najpopularniejszy polski serwis internetowy branży drzewnej. Swoją działalność rozpoczął w 1998 r. Codziennie aktualizowany, dostarcza bieżące informacje związane z szeroko pojętym rynkiem drewna w Polsce i na świecie. Każdego dnia strony DREWNO.PL odwiedza kilka tysięcy użytkowników korzystających z naszych usług i szukających informacji związanych z drewnem. W pierwszej połowie roku 2014 portal odnotował ponad 700 tys. wizyt.

Po raz pierwszy w naszym serwisie opublikowano: 22 wrz 2010