the expert website for ignorants

Tuesday, July 16 2024

Relative Anti-indexation. Translate from Polish.

😯 Antyindeksacja relatywna 😯

“Szyta na miarę” praktyka na polu działań pozycjonerskich

antyindeksacja relatywna 😯 Antyindeksacja relatywna to działalność opierająca się na eksploracji odchyleń w zbiorach przybliżonych baz indeksacyjnych. Brzmi to bardzo skomplikowanie lecz może być w bardzo prosty sposób wytłumaczona na podanych niżej przykładach. Wielkie G. czyli najbardziej wypromowana światowa wyszukiwarka zdobyła swoja przewagę konkurencyjną poprzez algorytmowanie zbiorów gromadzonych w swoich potężnych bazach danych.  Antyindeksacja to po prostu praktyczna reakcja na zmieniające się algorytmy Google i ucieczka od schematów nasyceniowych lub indeksacji linkowych reklamowanych przez praktycznie wszystkich SEO-wców. 


Kłopoty zawodowych pozycjonerów.

O kłopotach zawodowych pozycjonerów pisaliśmy wielokrotnie, poczynając od historycznego już artykułu  Kontynuując badania nad teorią antyideksacji relatywnej opieramy się na założeniu, że każdy ma prawo korzystać z odkryć dokonanych i opublikowanych przez innych. W ten sposób cała nasza nauka posuwa się do przodu, w ten sposób więc pojawiła się:

Antyindeksacja relatywna w Projekcie IQ-@rius

Ten rewelacyjny sposób na pozycjonowanie stron internetowych oparty został na analityczno-koncepcyjnej pracy naszego zespołu. To nie jest masówka pozycjonerska. To metoda stosowana jedynie u nas, oparta na indywidualnym podejściu do każdego klienta. Podstawą naszej metody jest wstępna kategoryzacja istniejącego lub planowanego profilu strony internetowej. Kategoryzacja zostaje uściślana we współpracy z każdym klientem w fazie przygotowawczej a następnie modyfikowana w miarę przechodzenia do następnych faz rozwojowych.

Nasz autorski system tak zwanej antyindeksacji relatywnej jest systemem opartym na działalności długofalowej. Jest przeznaczony dla biznesów planujących swój rozwój w perspektywie lat nadchodzących. Każdemu, przystępującemu do tego systemu tłumaczymy, że nie będzie on skuteczny jako pomoc doraźna w planach szybkiego zarobienia pieniędzy i jeszcze szybszej ucieczki do następnego schematu spod ciemnej gwiazdy.

Antyindeksacja relatywna to system dwufazowy

Składa się z fazy biernej i z fazy aktywnej. Dla zachęty i przetestowania skuteczności, by pozbyć się zrozumiałych wątpliwości oferujemy roczny – bierny, ograniczony (lecz bezpłatny) pakiet uczestnictwa w Projekcie. Faza bierna (która może na życzenie klienta zostać skrócona) pozwala obserwować proces poprawy pozycji konkretnej strony internetowej na osi czasu w dowolnie wybranych indeksach. Przejście do fazy aktywnej następuje z chwilą przyłączenia się klienta do naszej Dobrowolnej Grupy Promocyjnej o czym piszemy na innej stronie. Nawet w przypadku biernego uczestnictwa  w badaniach nad antyindeksacją korzyści są obopólne. Klient widzi jak jego strona internetowa staje się coraz bardziej widoczna na internecie a naszą zaś korzyścią w tym układzie jest powiększanie wartościowej bazy inteligentnych indeksów relatywnych (patrz IQ.IIR).

Dla zobrazowania magii oddziaływania słów kluczowych na wypozycjonowanie strony internetowej  możemy pokazać kilka ogólnie dostępnych narzędzi wspomagających.

Podsumowując: Antyindeksacja relatywna to dwufazowe działanie (faza bierna i faza aktywna) polegające na odpowiednim zakodowaniu specjalnie wyindeksowanych słów kluczowych w szerokim spektrum stron internetowych przynależnych do Projektu IQ-@rius.

apla

Materiały uzupełniające w tematyce antyindeksacji relatywnej:

  • Ryszard Tatusiewicz – Zbiory przybliżone czyli matematyczne podstawy teorii antyindeksacji relatywnej opisane na przykładach z dziedzin pozaindeksacyjnych. Wielkie G. się na tym nie połapie.   (iq.link zaktualizowany 2015-08-04)
  • Ireneusz Mazur – Kiedy nadchodzi czas że nasze algorytmy przestają działać tak jak powinny.   (iq.link zaktualizowany 2015-08-04)
  • Marcin Korecki – Internetowa matrix a optymalizacja wyszukiwarek…czyli SEO.   (iq.link zaktualizowany 2015-12-24)

Pierwsza edycja tego artykułu na naszym portalu marzec 2011 r.