VPG – The Voluntary, Promotional Group.

8-O The Voluntary, Promotional Group 8-O

Self-promotion sponsored by Project IQ-@rius.

the voluntary promotional group - Project IQ-@rius 8-O Iqarius Creation Group is a sponsor of The Voluntary, Promotional Group (VGP). We support individuals or small teams of people trying to build their future on the Internet. We are looking for examples of interesting achievements in one of the fields we promote. The IQ-@rius project, as an expert website, promotes innovative implementations of Online businesses in the early development phase. We do this using practical findings in the theory of  relative anti-indexation.


Dobrowolna Grupa Promocyjna – to pozytywnie wyselekcjonowane, wręcz elitarne, uczestnictwo w Projekcie IQ-arius oparte na wzajemnym zaufaniu w wymianie interesów. Nie prowadzimy agresywnej działalności komercyjnej, nie bazujemy na internetowych robotach czy automatach produkujących masowe teksty linki i wpisy katalogowe. Nie opłacamy reklam czy Adsensów. Przyglądamy się natomiast bacznie poczynaniom Wielkiego G. i wyciągamy swoje wlasne wnioski.

Uczestnictwo w tej grupie podlega procesowi naturalnej weryfikacji poprzez Zespół Projektu oraz przez wszystkich użytkowników zarejestrowanych w systemie supportowym Projektu IQ-@rius. Dostać się do tej grupy można tylko przez rekomendację, a najlepszą rekomendacją są własne, udane i nowatorskie projekty oraz aktywna działalność na Internecie.

Strona supportowa pozwala członkom Dobrowolnej Grupy Promocyjnej zaprezentować najlepsze przykłady własnych prac koncepcyjnych, w fazie rozwojowej (beta) lub przykłady już w pełni funkcjonujące na Internecie. W większości wypadków są to konkretne osiągnięcia nowatorskich rozwiązań i zastosowań w opisywanych przez nas tematach technologicznych. Kandydaci do DGP, zanim osiągną pełny status Członka Zespołu, przejść muszą przez wielofazowy proces rejestracji i weryfikacji. Korzystając z przywileju dostępu do panelu administracyjnego Strony Supportowej  mogą prowadzić własne, aktywne działania twórcze i edytorskie bezpośrednio wpływające na promocję ich unikalnych przedsięwzięć internetowych.

Dla rozwiania wątpliwości związanych z przyszłym rozwojem platformy wspierającej Ideę Przyjaznego Internetu – wyjaśniamy: Projekt IQ-@rius w chwili obecnej nie jest tworem komercyjnym. Uczestnictwo w DGP nie jest uwarunkowane żadnymi opłatami przymusowymi czy członkowskimi. Wszelkie dotacje wpłacane do Projektu przeznaczane są na dalszy rozwój platformy i na badania nad teorią antyideksacji relatywnej.

UWAGA!!!

Jeżeli masz innowacyjny pomysł na biznes na miarę naszych czasów… Jeżeli sprzedajesz produkt dwudziestego pierwszego wieku… Jeżeli twoja działalność jest nieszablonowa… Jeżeli uważasz że wyrastasz ponad przeciętność – przyłącz się do naszej Grupy!

Zapraszamy.

Dodaj komentarz

Iqarius Creation Group
Wrzesień 2022

Our promotions , ,
Copyright 2009 - 2022 © ICG. Projekt IQ-arius. Portale dla każdego.
Linki, które pokazujemy na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Ich aktualność była sprawdzona przez edytora.