the expert website for ignorants

Tuesday, July 16 2024

Sklep Befsztyk – teraz Taste Store – internetowy sklep, Warszawa. Wędliny bezglutenowe (i nie tylko) przez Internet. Żywność ekologiczna.

befsztykBefsztyk.pl sklep z wędlinami – Warszawa. Wędliny przez Internet. Specjalizujemy się w sprzedaży najwyższej jakości mięsa, wędlin i garmażu – zdrowych, naturalnych, bez konserwantów i ulepszaczy, czyli żywność ekologiczna.

 

Wędliny bezglutenowe (i nie tylko) przez Internet. Żywność ekologiczna.

Uwielbiamy dobre jedzenie. Kochamy wyszukiwać je i smakować. Ogromną radość przynosi nam dzielenie się tym z Państwem. Dlatego prowadzimy dwa specjalistyczne sklepy rzeźnicke i jesteśmy pasjonatami swojego fachu. Wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży najwyższej jakości mięsa, wędlin i garmażu. Zdrowych, naturalnych, bez ulepszaczy smaku, od małych lokalnych wytwórców. Trafiają one do Państwa kuchni bezpośrednio od rzeźnika. Zdobyliśmy uznanie jako najlepszy niezależny sklep mięsny w Warszawie działający nieprzerwanie od 1994 roku oraz sprzedający internetowo od 2009 roku.

  • Nasz rzeźnik przygotuje dla Państwa mięso według życzenia – wykroi element, ubije na kotlety, pokroi na gulasz, wytrybuje, przygotuje do pieczenia, pokroi na steki i co tam jeszcze Państwo wymyślą. Realizujemy niestandardowe życzenia.
   • Zakupy dowozimy transportem firmowym od poniedziałku do soboty na terenie Warszawy i okolic oraz kurierem na terenie całej Polski.
   • Dostarczamy zamówienia o wartości min. 75 PLN, przygotowujemy zamówienia o dowolnej wartości do odbioru w sklepie stacjonarnym i z wysyłką kurierską.
   • Dostawa w Warszawie lub wysyłka kurierska przeważnie już w 24 h.

Sklep Befsztyk – Ekologiczny sklep mięsny – Warszawa

Aby dokonać zakupu trzeba się zarejestrować na naszej stronie. Kliknij w okienko Nowy Klient a zobaczysz jakie to proste. Zacznij zakupy już teraz! Aby zapoznać się z procesem kupowania poprzez Befsztyk.pl kliknij na   Satysfakcja gwarantowana.

 Sklep Befsztyk na YouTube .

UNIKALNE I PYSZNE MIĘSO ZE STRUSIA Z POLSKIEJ HODOWLI

Strusie mięso z polskiej hodowli. Niezwykle kruche i delikatne, wymagające krótkotrwałej obróbki termicznej. Smak i kolor przypominający wołowinę, w połączeniu z kruchością drobiu i nutą dziczyzny. Przy tym bardzo korzystny skład chemiczny. Strusie mięso zawiera ponad 20% białka wysokiej wartości odżywczej przy bardzo małej zawartości niepożądanych tłuszczów. W przypadku sprzedawanych przez nas elementów kulinarnych jest to od 0,2% do 1,1% tłuszczu o bardzo korzystnym składzie. Przy tym zawiera ono więcej żelaza nawet od mięsa wołowego. Hodowla, z której pochodzi mięso prawie w całości eksportuje je do Szwajcarii, gdzie cenione jest za smak i wartości odżywcze. Trzeba spróbować. Łatwo można polubić!

 Nowości BEFSZTYKA od Dreszlera .

 

Pierwsza edycja tego artykułu na naszym portalu – 10 listopad 2011 r.