the expert website for ignorants

Sunday, April 21 2024

Galwanizacja, galwanizeria, anodownia, Warszawa – domena na sprzedaż.

ANODOWNIA ARIUS RYSZARD POMIERNY

GALWANIZACJA P. P. H. ARJUS – Ryszard Pomierny

(wyszukiwarka Google przychyla sie do wersji “ARJUS” stosunkiem 36/26)

02-850 Warszawa, ul. Trombity 46
Województwo mazowieckie
branża: Galwanizacja

GEO: 52.117134 , 20.999246
tel: +48 (22) 423 49 71
fax: +48 (22) 353 90 55
kom: +48 603-705-292
e-mail pomierny@poczta.onet.pl
działalność: anodyzacja, anodowanie i barwienie aluminium, galwanizacja, lakierowanie tworzyw sztucznych, elektropolerowanie,
SIC: 3471 Platerowanie, szlifowanie, lakierowanie 738919 Obróbka metali – usługi
NACE (EKD): 28.51.5 Niemetaliczne powlekanie metali, np. plastykowanie, emaliowanie, lakierowanie
Firma Anodownia Arius (Arjus) Ryszard Pomierny prowadzi działalność w branży Galwanizerskie usługi w Warszawie. Od 1996 roku zajmuje się anodowaniem, barwieniem na wiele barw oraz elektropolerowaniem (nadaje detalowi połysk na powierzchni) aluminium, blach nierdzewnych oraz niektórych stopów. Anodowanie to proces polegający na wytworzeniu na powierzchni detalu warstwy tlenku. Anodowanie stosuje się jako antykorozyjne i mechaniczne zabezpieczenia powierzchni metalu oraz w celach zdobniczych. Dzięki anodowaniu stopy aluminium uzyskują charakterystyczną fakturę, a poprzez dodawanie do elektrolitu substancji barwiących można uzyskiwać na powierzchni trwałe, nieścieralne powłoki kolorowe. Jakość to podstawa działalności naszego biznesu. Dla zapewnienia wysokiej jakości używamy komponentów takich światowych firm jak:………………………..
Ceny na nasze usługi są szacowane poziomie branży galwanicznej. Prosimy o telefon  by zorientować się w cenie indywidualnej usługi. Przy długich seriach stosujemy upusty branżowe. Jeżeli zostaniesz naszym stałym klientem możesz liczyć na więcej: atrakcyjne upusty partnerskie, rabaty produkcyjne, natychmiastowe terminy wykonania, terminy zapłaty itd..

UWAGA!!!

Jest to wpis testowy. Istnieje w tym samym miejscu i z tymi samymi tagami od maja 2012 roku. Jest to przykład praktycznego zastosowania teorii antyindeksacji relatywnej. Najciekawsze w tym wszystkim jest, że firma galwanizerska Arius do tej pory (rok 2024) nie posiada własnej strony internetowej. Niemniej dzięki umieszczeniu wpisu o niej w kategorii Promocje IQ-ariusa pojawia się w pierwszej dziesiątce wyszukiwań Wielkiego G. na tak zwany długi ogon. Pomimo ciągłych zmian w algorytmach, pomimo rewolucji powodującej spadek rankingu wielu stron pozycjonowanych metodą “Black Hat SEO” nasza metoda wciąż wykazuje wyższość na rynku. Ten pojedynczy przykład uwidacznia jaka jest moc Iqariusa. Jak jesteśmy w stanie stać się jednym z elementów propagowania działalności każdej małej firmy podobnej do firmy pana Ryszarda Pomiernego.
Ostatnie wpisy jakie przyprowadziły na tę właśnie stronę klientów poszukujących informacji na temat anodowni to:

Anodownia w Warszawie
Galwanizerskie usługi w Warszawie.

Sprawdźcie sami to zjawisko a potem po prostu skontaktujcie się z nami

Oferta z lutego 2019 roku

Szanowni Państwo

Działając jako firma zajmująca się obrotem i utrzymaniem domen internetowych informujemy, że wprowadzamy do sprzedaży domenę o nazwie:

galwanizowanie.pl

Jesteśmy w stanie przenieść prawo własności w postaci cesji do w/w domeny za kwotę 1500 złotych. (Płatności dokonują Państwo po dokonaniu cesji)

Posiadamy również w ofercie adresy:

galwanizeria.pl

Oferowana przez nas domena idealnie sprawdzi się jako główny lub też dodatkowy adres w sieci wskazujący Państwa firmę. Podkreślamy, że za sprawą kluczowych fraz, które posiada przedmiotowa domena oraz przy odpowiednim zastosowaniu technik SEO (działania promujące w wyszukiwarkach) Państwa strona znajdzie się w pierwszych wynikach wyszukiwarki Google przez co witryna będzie miała większą oglądalność, co się przełoży na większe zyski. Natomiast przekierowanie permanentne 301 za pomocą pliku .htaccess pozwoli Państwu skutecznie przenieść wszystkie parametry oraz ruch z dotychczasowej domeny na nowy adres.

W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z zapytaniem o chęć przystąpienia do rozmów związanych z jej zakupem. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą prosimy o przesłanie odpowiedzi zwrotnej.

Roczny koszt utrzymania domeny w naszej firmie wynosi 60 PLN

Z poważaniem

Anna Dykowska – biuro@domena.mazowsze.pl