the expert website for ignorants

Sunday, April 21 2024

Popieramy bo polskie.

😯 Popieramy bo polskie 😯

Korzystajmy z doświadczeń zagranicznych, ale popierajmy co polskie.

projekt iqarius - popieramy co polskie 😯 Projekt IQ-@rius jest polskim przedsięwzięciem, choć prowadzonym z zagranicy, a więc naturalnie popiera  rozwojowe polskie inicjatywy internetowe.


Popieramy bo polskie to nasz tag firmowy. Popieramy polskie inicjatywy internetowe o ile takowe dotrą do naszej świadomości i wzbudzą nasze zainteresowanie.

 

Wybuch pandemii COVID-19 bezpośrednio wpłynął na bardziej świadome wybory konsumentów oraz preferencje dotyczące lokalnych produktów. Jak wynika z badania „Corona Mood” przeprowadzonego przez GfK, aż 52 proc. Polaków chętniej sięgnie po artykuły spożywcze pochodzące od rodzimych producentów. To bardzo dobra wiadomość dla krajowego rynku i lokalnych przedsiębiorców.

Dla Sponsorów

Jeśli dostrzegasz potencjał serwisu i chciałbyś wesprzeć jego rozwój w zamian za informacje o tym, że to właśnie Ty i Twoja firma aktywnie nas wspomagacie, napisz partner@baniak.pl.

 

O innych, zauważonych przez nas inicjatywach podobnego typu można przeczytać a innych stronach naszego serwisu wpisując w wewnętrzną wyszukiwarkę frazę: “bo polskie“.