the expert website for ignorants

Sunday, April 21 2024

PanWybierak. Porównywarka usług telekomunikacyjnych

pan wybierak😯 PanWybierak.pl  to portal internetowy, istniejący od roku 2014,który gromadzi w jednym miejscu oferty większych i mniejszych operatorów telekomunikacyjnych. Oferty przedstawiane są w czytelny sposób, dając tym samym użytkownikom możliwość świadomego wyboru, co najbardziej odpowiada ich potrzebom. Analizie podlega kilkadziesiąt parametrów oferty telekomunikacyjnej, co pozwala na obiektywną ocenę. Nie jest to więc zwykła porównywarka cenowa, lecz technologicznie zaawansowane źródło wiedzy.


Jak PanWybierak działa w praktyce?

Jest to nowatorskie narzędzie będące pomostem łączącym operatorów sieci telekomunikacyjnych z konsumentami. Jest to narzędzie dedykowane użytkownikom, którzy są zainteresowani zakupem oferty odpowiedniej do ich potrzeb.
Algorytm porównywarki działa następująco: każdemu parametrowi w obrębie danego typu usług przypisywana jest ocena. Parametrowi o najniższej wartości liczbowej (minimum w całym zbiorze) przypisywana jest wartość 1, a parametrowi o najwyższej wartości liczbowej (maximum w całym zbiorze) przypisywana jest wartość 99. Wartości punktowe parametrów wszystkich prezentowanych ofert umieszczane są w tak ustanowionej skali. Oferta z najgorszą oceną parametru otrzymuje za niego 1 punkt, ta z najlepszą oceną otrzymuje 99 punktów, a wszystkie inne oferty punktowane są gdzieś pomiędzy 1 a 99, w zależności od tego, jak bardzo ich wartości są atrakcyjne w stosunku do innych ofert. Ostateczna ocena całej oferty to średnia wartości wszystkich parametrów danej oferty.

A to komentarze:

Gratuluję pomysłu ! Powodzenia !!!

MagicMike 2014-11-07 14:51:25

Potrzebny jest filtr cen usług!!! i cena niech od razu się wyświetla, a nie dopiero po wejściu w szczegóły. Pozdrowionka

www.eurodolar.pl 2014-11-08 07:53:07

Co z ofertami utrzymaniowymi ? Będą ? Czy w mali operatorzy będą mieli swoją szansę ?

NaturalSeller 2014-11-08 09:08:37

To chyba 10 porównywarka jaką widzę, w ciągu ostatnich 15 lat… Zwykle życie każdej kończyło się po jakiejś większej zmianie oferty przez duże telekomy, ciekawe czy tym razem będzie tak samo?

Hipoo 2014-11-08 12:48:44