the expert website for ignorants

Saturday, April 20 2024

Finish Profiles – blachodachówka i blachy trapezowe.

blachodachowka sklep internetowy
Finish Profiles Sp. z o.o. producent blachodachówki i blach trapezowych, działa aktywnie na rynku materiałów budowlanych od 1994r.
Od samego początku zakład produkcyjny zlokalizowany jest w Pułapinie Nowej (powiat Grodzisk Mazowiecki). Tu także znajduje się główny magazyn i centrala.
Finish Profiles Sp. z o.o. opiera się na kapitale rodzimym, a wszystkie inwestycje realizowane są ze środków własnych. Na przestrzeni ostatnich lat dwukrotnie zwiększyliśmy zatrudnienie personelu, znacząco rozbudowaliśmy infrastrukturę biurowo – magazynową.

Z nami układa się lepiej

to slogan firmowy

Aby sprostać narastającym oczekiwaniom naszych klientów, stale rozbudowujemy park maszynowy, wprowadzając nowe profile blachodachówek ( Kingstile, Finishdak, Cesar) i blach trapezowych (FP 18/8, FP 35/5)

Nieustannie wzbogacamy naszą ofertę handlową, rozszerzając listę dostawców surowców przeznaczonych do naszej produkcji. Obecnie współpracujemy między innymi z hutami SSAB – Szwecja, Arcelor-Mittal – Niemcy, Corus – Wielka Brytania.
Z każdym rokiem zwiększa się również skala współpracy z producentami orynnowania i okien dachowych i innych wyrobów branży dachowej – Cellfast BRYZA; FAKRO; Plast-Dach.
Zobacz jak dynamicznie się rozwijamy:.

Zapraszamy na strony https://www.finishprofiles.pl/


Jak zauważyliśmy internetowa strona firmowa Finish Profiles została zmieniona, tak że zajawka graficzna nie odpowiada aktualnemu wyglądowi strony głównej. Niestety wydaje nam się, że agencja interaktywna która ją zrobiła nie czuje się w temacie stron responsywnych i widzimy że wiele elementów musi być jak najszybciej poprawionych.

(komentarz ze stycznia 2015 roku)

Po raz pierwszy w naszym serwisie opublikowano: 22 października 2011 r.