the expert website for ignorants

Tuesday, July 16 2024

Anti-indexation NOW!

😯 New indexation approach 😯

Why anti-indexation?

zmiana paramertrow pozycjonowania😯  Stąd od przełomowego momentu każda strona internetowa wykonana w ramach Projektu IQ-arius została automatycznie włączona do naszego przetestowanego systemu Antyindeksacji Relatywnej.


Zanim przystąpimy do wyjaśnienia tego zjawiska, prosimy o dokonanie następującego eksperymentu:

(Uwaga. Tekst poniżej pisany był w październiku 2012 r. a poprawiany kilkanaście razy od tamtej daty). Z tego powodu decydujemy się na dalszą jego publikację albowiem nieustanne poprawki w systemie algorytmów Google potwierdzają słuszność naszych założeń podstawowych.)

Dla tych co tylko słyszeli o pozycjonowaniu.

Jeżeli jesteś właścicielem kiepsko odwiedzanej strony internetowej i nie bardzo się orientujesz dlaczego tak się dzieje – wpisz w okno wyszukiwarki Google po prostu takie magiczne słowa site:nazwatwojejdomeny.

Nazwatwojejdomeny to internetowy adres strony, którą posiadasz albo którą chcesz sprawdzić. Dla przykładu; wpisujemy site:iqarius.pl


Ten prosty eksperyment pokazuje ile razy dana strona internetowa została zindeksowana, do dnia dzisiejszego, przez roboty Google. Jeżeli liczba ta jest mała, znaczy się odwiedzalność twojej strony jest kiepska.  Sprawdź w ten sam sposób stronę internetową twojej konkurencji. Jeżeli strona twojej konkurencji jest lepiej zindeksowana oczami wyszukiwarek to znaczy że potrzebujesz wsparcia technicznego i wypada prosić lub płacić za usługi pozycjonerskie.

W naszym Projekcie rzeczy wyglądają trochę inaczej. Ponieważ wszystkie strony internetowe związane z Projektem IQ-arius są na bieżąco wspierane przez innowatorski system pozycjonowania, mają prawo pokazać się na kluczowych pozycjach w Google nawet jeżeli są związane z małymi lokalnymi biznesikami. Sprawdź w nagłówku naszej strony klikając na ramkę Promocje IQ-ariusa i sam się przekonasz kto z twojej branży korzysta z usług Iqarius Creation Group.

To, jak często roboty będą odwiedzały Twoją stronę jest w uzależnione od bardzo wielu czynników. Dla utrudnienia sytuacji, każda z liczących się wyszukiwarek bardzo często czynniki te zmienia co się nazywa zmianą algorytmów. Walka o utrzymanie pozycji strony pozycjonowanej na wybrane hasło jest jak walka z wiatrakami. Sztuczki pozycjonerskie jakie dawały efekty jeszcze wczoraj przestają nagle oddziaływać pozytywnie i okazuje się, że dzisiaj pozycja strony zjechała mocno w dół. Ratunek przychodzi w postaci teorii Antyindeksacji Relatywnej, o czym piszemy w całej serii naszych artykułów: