the expert website for ignorants

Sunday, April 21 2024

Samochody z Ameryki. Serwis ogłoszeniowy wraz z domeną oferujący duże możliwości.

Projekt IQ-arius Projekt IQ-@rius rekomenduje miejsce do przejęcia z profesjonalną domeną ogłoszeniową dla serwisów motoryzacyjnych pt. Samochody z Ameryki.

Marzysz o tym, by kupić samochód z Ameryki? Chcesz sprzedać swoje auto sprowadzone z Ameryki? A może myślisz o wynajęciu czterech kółek sprowadzonych z Ameryki na weekend lub o wymianie ich na inny model? Profesjonalny serwis ogłoszeniowy Samochody z Ameryki z pewnością pomoże Ci w zrealizowaniu celu, który przyprowadził Cię właśnie tutaj. Wszelkie teksty informacyjne na temat samochodów jak również ogłoszenia motoryzacyjne publikowane są bezpłatnie! Do każdego ogłoszenia możesz dodać zdjęcia i szczegółowy opis. Masz pytania? Zajrzyj do działu FAQ, lub skontaktuj się z nami wypełniając formularz – znajdziesz go TUTAJ. Wszelkie uwagi oraz sugestie bardzo prosimy przekazywać jak najszybciej. Życzymy owocnego przeglądania i udanych transakcji!

Zespół Samochody z Ameryki.

Ten aktualnie działający szablon serwisu ogłoszeniowego przeznaczony jest do testowania dla osób zainteresowanych i do dalszego rozkręcenia. Zbudowany został na prostym systemie CMS a ukierunkowany na branżę motoryzacyjną związaną z eksportem samochodów z USA. Najwiekszą wadą tego serwisu jest nieprawidłowe wuyświetlanie polskich znaków , co przekreśla jego popularyzację. Serwis ten jest prawidłowo wypozycjonowany w swojej kategorii działalności gospodarczej tylko brakuje mu gospodarza. Po lekkiej modyfikacji służyć może nowemu właścicielowi dobrze o ile będzie utrzymany na dotychczasowej domenie i aktywnie podłączony  do naszego systemu antyindeksacji relatywnej. Istnieją również inne warianty podjęcia odpowiedniej współpracy.

Zapraszamy na strony http://samochodyzameryki.pl/


motoryzacja na wesoło Projekt IQ-@rius rekomenduje także z branży samochodowej humorystyczno- optymistyczny portal fejsbukowy pod nazwą Motoryzacja na wesolo.

Być może twórcy tego portalu wzorowali sie na portalu hotbrakes.pl , który zakończył swoja dzialalność. Ponieważ odbiorcy zawsze są spragnieni informacji o charakterze rozrywkowym twócy tego portalu nie boją się wytykać wad testowanych samochodów. W rękawie zawsze mają ciętą uwagę na każdy temat ze świata czterech kółek. Ironia i satyra są ich bronią, a w dzisiejszych czasach się to ceni.

Działają z “Miłości do motoryzacji i z nienawiści do jej partactwa”. Zachłyśnięci popularnym na całym świecie programem Top Gear i działalnością Jeremy’ego Clarksona, postanowili w myśl tej samej doktryny, ale na swój sposób stworzyć własny portal motoryzacyjny.

 

Pierwsza edycja tego artykułu na naszym portalu – lipiec 2012 r.