the expert website for ignorants

Sunday, April 21 2024

Internetowe informacje imprezowe – Uczestnicz lub dodaj swoją imprezę.

😯 Ogólnopolskie serwisy internetowe wspomagające rekreację 😯

Interaktywnie dodaj swoją imprezę

dodaj swoja impreze rekreacyjna 😯 W poniższym artykule chcielibyśmy zwrócić uwagę na dwa serwisy internetowe oparte na podobnych założeniach. Dropsport oraz Tusiedzieje to serwisy ogólnopolskie wychodzące na przeciw oczekiwaniom ludzi którzy chcą zrobić coś aktywnego lub powiadomić innych by przyłączyli się do imprezy organizowanej przez nich. Oba niedoskonałe, ale służące wiernie swoim entuzjastom.


Informacje imprezowe i rekreacyjne…

To serwisy  dla ludzi, którzy chcą się zabawić, oderwać się od komputera, zająć się sportem a nie wiedzą gdzie; którzy chcą zaplanować coś ekstra na weekend, coś słyszeli ale nie wiedzą jak trafić na imprezę lub na miejsce spotkania grupy entuzjastów. To serwisy, w których znajdziesz wszystkie możliwe wydarzenia kulturalno-rozrywkowe lub rekreacyjne podane jak na dłoni. Zobaczysz na mapce co, gdzie, jak i kiedy. Tu będziesz mógł efektywnie z wyprzedzeniem lub tego samego dnia zaplanować swój wolny czas.

Serwis TuSiedzieje.info  – (pamiątka po serwisie tylko na fejsbuku)

Motorem jego powstania (według słów autorów) – była kompletna informacyjna pustynia, poprzetykana gdzieniegdzie skąpymi informacjami o odbywających się imprezach

.. ale skąd do diabła szary zjadacz drugiego śniadania ma niby wiedzieć, że w wiosce 40 km od jego miejscowości jest spotkanie kolekcjonerów tradycyjnych chochołów ludowych, albo inscenizacja siedemnastowiecznej bitwy, gdzie osiemdziesięciu chłopa w pełnym rynsztunku pruskiej armii naciera na drugie osiemdziesiąt luda, brocząc przy tym sztuczna krwią i roztaczając obficie zapach prochu?

… wychodzimy z założenia, że nie to ładne co ładne ale co się komu podoba, dlatego obok muzyki metalowej egzystują pielgrzymki, inscenizacje historyczne, koncerty punkowe, reggae, rockowe, zloty motocykli, garbusów, koncerty blussowe, kabarety, festiwale kilkudniowe i inne…
Każda z sekcji posiada geograficzne przypisanie do danego miasta, tak by jednym rzutem oka można było ocenić siły na zamiary, bądź zamiar podług sił.

szukaj impezy sportowej

Serwis nagrodzony za innowacyjność w plebiscycie soczewki.

Serwis dedykowany dla organizatorów imprez sportowych.

Dropsport to serwis służący do rozpropagowania własnej małej lub dużej imprezy sportowej, zrobienia bezpośredniej reklamy i ściągnięcia uczestników. Dzięki tej interaktywnej stronie Twoja lokalna impreza propagująca bieganie, tenis czy mecz piłkarski uzyska rozgłos ogólnopolski a nawet światowy. Taka jest moc internetu. Po prostu pokaż innym jak aktywnie uprawiać sport, a staniesz się widoczny.


Dodaj swoją imprezę. W zależności od charakteru może to być: impreza sportowa, rekreacyjna lub kulturalna. Dla przykładu: festyn, festiwal, koncert, przedstawienie, bieganie, tenis, mecz piłkarski, rajd, spływ kajakowy, jarmark, piknik, majówka, zlot, zjazd absolwentów, inscenizacja historyczna, rekonstrukcja bitwy, turniej rycerski, gra terenowa, pielgrzymka i inne temu podobne.

Artykuł dodany do database Projektu IQ-arius 2013.01.29
D.I. Alx.Rk 10.732.033

apla

Materiały uzupełniające w tematyce serwisów popierających rekreację:

  • Aplikacja “Dropsport” – nagrodzona w plebiscycie “Soczewki Fokusa 2013”   (iq.link zaktualizowany 2015-04-14)
  • Polska Klasyfikacja Działalności – Działalność sportowa, rozrywkowa i rekreacyjna   (iq.link zaktualizowany 2015-03-14)
  • Projekt IQ-@rius – Przykłady do powyższego artykułu   (iq.link zaktualizowany 2015-05-03)