Wrzesień 2022

Project IQ-@rius – The expert site for ignorants.

The world is changing. We have changed our strategy.

Wait for major renovation of this site. 

 

Most of this website is in Polish. But there is no problem to translate it into any language. Let’s start with our age-old article, which was published 2012 and surprisingly is still up to date.” Sukcesy i porażki menedżera „. We will find out what are the negative qualities of a business leader, what types of behavior do not allow you to achieve success?

projekt iqarius innowacyjne rozwiazaniaWE PROMOTE NYC BUIDING CODE DICTIONARY

NYC buiding code Dictionary

To już nasz TRZYNASTY rok

Projekt IQ-@rius działa niezmiennie od 2009 roku wśród internautycznej społeczności opierając się na zasadach aktywnego konsultingu. Staramy się nadążać za najnowszymi trendami, a dzięki interaktywnej współpracy w ramach Dobrowolnej Grupy Promocyjnej podajemy pomocną rękę tym, którzy tej pomocy potrzebują. Pomagamy w działaniach związanych z prowadzeniem swojego własnego biznesu internetowego. Pomoc ta ugruntowana jest na praktycznych doświadczeniach i rozwiązaniach sprawdzonych przez życie.

Internetowy Portal Tematyczny – to jedno z rozwiązań przynoszące konkretne korzyści.

Zaletą platformy IQ-arius’a jest skuteczność oddziaływania powiązana z prostotą rozwiązań. Sama strona internetowa naszego Projektu jest przykładem  nowoczesnego portalu tematycznego opartego na znanym większości blogerów środowisku WordPress’a. WordPress to od wielu lat najbardziej popularny, a jednocześnie niezwykle rozwojowy open source CMS. Posiada niedostrzegane przez wszystkich ale praktyczne możliwości, które w Projekcie testujemy, eksploatujemy i konsultujemy wraz z naszymi użytkownikami. Udowadniamy, że WordPress to nie tylko typowy blogownik ale dużo więcej.  W każdym razie to co tworzymy w Projecie IQ-@rius przerodziło się w rodzaj dynamicznego superbloga. To rozwojowy przykład nowoczesnego i skutecznego portalu tematycznego. Jest to wzorzec ekonomicznie zaplanowanego i prostego w wykonaniu oraz obsłudze wortalu w postaci poradnika eksperckiego. Wortalu, który przy niewielkich modyfikacjach, z powodzeniem może stać się stroną firmową małego przedsiębiorstwa dowolnej branży. Jedną z głównych zalet naszego rozwiązania jest intuicyjność czynności administracyjnych jak i przydatność dla przeciętnego internauty poszukującego specjalistycznej wiedzy dającej odpowiedzi na nurtujące go pytania. Dla naszych naśladowców przygotowaliśmy uproszczoną, przykładową wersją mini-portalu, gotową do natychmiastowej adaptacji. Jest to witryna zatytułowana Ślady na internecie, która stać się może zarodkiem działalności eksperta od spraw bezpieczeństwa na internecie. Dla odróżnienia od innych, portal nasz nie jest żadnym  katalogiem stron, choć w swoich zasobach zawiera przykłady stron internetowych jakie zostały wykonane lub są promowanych przez zespół Projektu IQ-arius. Promocje Iqariusa to aktualne wzory stron internetowych godne do naśladowania z różnych względów. Są tam wzory przydatne dla właścicieli małego biznesu, są przykłady innowacyjnych rozwiązań i praktycznych zastosowań. Każda z tych stron została wyselekcjonowana na podstawie kryterium kreatywności i indywidualności w podejściu do biznesu.

Weryfikowalność wiarygodności informacji.

Baza publikacji Projektu IQ-arius skoncentrowana jest na propagowaniu innowacyjności internetowej. Nasz zakres to eksperckie wspomaganie małego biznesu. Pokazywane przez nas przykładowe rozwiązania przyczyniają się do rozwoju przedsiębiorczości. Zespół Projektu opierając się na sugestiach członków Dobrowolnej Grupy Promocyjnej przeszukujących Internet, sprawdza i analizuje dostarczane nam informacje. Dzięki temu oceniamy w sposób subiektywny, z wielką dozą obiektywizmu, co aktualnie jest na internetowym rynku najlepsze, na topie, sprawdzone w działaniu i referowane przez innych użytkowników. Baza naszych artykułów systematycznie się powiększa reagując na zmiany w potrzebach naszych Klientów. Publikowane teksty i linki polecające podlegają procesowi naturalnej weryfikacji jak w Wikipedii . Poszczególne artykuły utrzymywane są  na naszych stronach tak długo, jak długo są przydatne. Ich zawartość jest weryfikowana w procesie odwiedzin, uaktualniana i poprawiana poprzez interaktywne oddziaływania naszych członków. Weryfikacja umożliwia szybką aktualizację koloru sponsorowanego IQ.linka. W przypadkach kontrowersyjnych podpieramy się opiniami brokerów informacji. Treści publikowane na stronach Projektu IQ-arius reagują bardzo szybko na zmiany sytuacji i nowinki internetowe. Każda nowa edycja artykułu jest sygnowana poprzez datowaną stopkę. Stopka artykułowa, zamieszczona pod opublikowanym tekstem, pokazuje wyraźnie kiedy ostatnia aktualizacja miała miejsce i co jest główną tematyką poruszaną w danym artykule. Poprzez aktywność naszych użytkowników oraz ich uwagi jesteśmy w stanie modyfikować nasze artykuły i linki w taki sposób, że czytelnik potrafi rozróżnić czy to co czyta jest najświeższej daty czy już przestarzałe. Jesteśmy dostępni dla Polaków z każdego zakątka naszego globu. Wszędzie tam gdzie dociera wszechobecny Internet.

Propagowanie sprawdzonych rozwiązań dla małego biznesu.

W celu umożliwienia propagowania własnych sprawdzonych rozwiązań stworzona została Strona Supportowa Projektu IQ-arius . Strona ta (w oczekiwaniu na zmianę interfejsu) jest wbudowana w główną domenę na trwałe i stanowi jej nieodłączny element. Strona  Supportowa zaplanowana jest jako interaktywna platforma wzajemnego wspomagania się w ramach Dobrowolnej Grupy Promocyjnej. Współpraca pomiędzy członkami grupy a roboczym zespołem specjalistów prowadzi do wykrystalizowania się nowych idei i pomysłów. Pomysły przeradzają się w funkcjonalne projekty i tak następuje naturalny proces udoskonalania i ekspansji Projektu IQ-arius.

Działalność edukacyjno-promocyjna.

Jednym z celów Projektu IQ-arius jest prowadzenie szerokiej działalności edukacyjno-promocyjnej. Propagujemy wszelkiego rodzaju projekty, innowacyjne rozwiązania i inicjatywy oparte o nowatorskie rozwiązania w technologiach internetowych. Szczególnie propagowane są innowacyjne rozwiązania internetowe dla małego biznesu w zakresie technologii i zastosowań mobilnych. Podręczny smartfon, to w dniu dzisiejszym potężne narzędzie w rękach nowoczesnego menedżera.

Projekt IQ-arius, w działaniach swoich, bazuje na rzeszy woluntariuszy, aktywnych klikaczy-testerów, zwykłych użytkowników internetu, wsłuchując się w ich uwagi. To dla nich staramy się wypracować jak najprostszy system interaktywny, sprzyjający adaptacji najnormalniejszych śmiertelników do najnowocześniejszych technologii internetowych. Technologii, które jak grzyby po deszczu pojawiają się w nowych odsłonach. Młodsi mogą już nie pamietać jak ponad 10 lat temu zachwycaliśmy się prostą kamerą fotograficzną w składanym aparacie telefonicznym (czyli komórce, która robiła fotki w rozdzielczości 200 na 300 pikseli, a już dzisiaj nasze smartfony potrafią robić to czym kiedyś zajmowały się szafy komputerowe zajmujace tysiace metrów kwadratowycych powierzchni. Jeszcze niedawno za cud mobilności uważaliśmy ciężkawy laptop, a już dziś nie możemy się obyć bez mobilnych gadżetów różnego formatu. Jak pokazują ostatnie trendy, mobilny internet zostaje już na trwałe wbudowywany w deskę rozdzielczą najnowszych modeli samochodów a co będzie dalej to aż strach pomyśleć.

Popierając innowacyjne rozwiązania prowadzimy kompleksowe usługi internetowe dla małego biznesu.

Projekt IQ-arius, jest też szeroko pojmowaną linkownią tematyczną. Baza naszej wiedzy jest wspierana przykładami wyszukiwalnymi na Internecie. IQ.Linki umożliwiają uzupełnianie wiedzy poprzez przekierowanie do stron i zasobów, nad którymi przeważnie nie posiadamy kontroli. Stronami tymi administrują niezależni właściciele. Linkowane strony, zmieniają treści, giną z Internetu, są tworami  zmiennymi. Dlatego nie chcemy i nie możemy ponosić odpowiedzialności za korzystanie z zasobów tam oferowanych. Konsekwencje wynikające z bezgranicznego zaufania do oferowanych treści mogą być czasami nieprzyjemne dla użytkownika.  IQ.Linki koloru zielonego sugerują jedynie treści polecane w czasie ostatniej moderacji danego artykułu. Każdy z użytkowników ma wpływ na zmianę koloru IQ.Linka lub może domagać się jego usunięcia w przypadku stwierdzenia naruszenia Idei Przyjaznego Internetu. Globalizacja czyni nasz świat coraz bardziej dostępnym, a geolokalizacja sprawiła, że stał się on kieszonkowy. Z pełną świadomością więc odrzucamy gadżetowe systemy nawigacji GPS a posługujemy się tym co podsuwa nam Wielkie.G. Zamiast zapisywania notatek pstrykamy snapa nie zdając często sobie sprawy że zostaje od na trwałe zapisany w chmurze Wielkiego Brata.

Tworzymy nowoczesne wzory  Dedykowanych Stron Osobistych, oparte na najnowszych technologiach, oferowane w wersjach dostosowanych do potrzeb każdego klienta, a będące jednocześnie technologicznym konglomeratem aktualnych trendów internetowych. Konsekwentnie prowadzimy naszą akcję promocyjną. Stawiamy na samopromocję i autopromocję. Robimy to ekonomicznie bez wielkich kosztów i bez wielkich fanfarów. Stała kontynuacja drobnych, a jakże ważnych, zmian na naszym portalu wpływa na zbudowanie lepszej jakości oferowanych usług. To co obserwujecie – obecna platforma Projektu IQ-arius to cały skomplikowany mechanizm prowadzący do uproszczenie logiki nawigacyjnej. Z dumą anonsujemy, że Projekt IQ-arius ukształtował się w pełnej funkcjonalności.

 

Dodaj komentarz

Iqarius Creation Group
Wrzesień 2022

Iqarius, The expert site ,
Copyright 2009 - 2022 © ICG. Projekt IQ-arius. Portale dla każdego.
Linki, które pokazujemy na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Ich aktualność była sprawdzona przez edytora.