Czy można wykonać portal ogłoszeniowy w 3 dni samodzielnie nie będąc programistą?

8-O Portal ogłoszeniowy 8-O

Czy można szybko i bez znajomości programowania?

serwis ogloszeniowy projektu iqarius8-O Czy możliwe jest wykonanie portalu ogłoszeniowego w tak krótkim czasie? Gdzie tkwi haczyk?
Oczywiście że można jak się tylko napisze chwytliwy tytuł. Przynajmniej było to możliwe w tekście napisanym w roku 2010 (a więc już leciwym), który czytany był ponad 16000 razy. Znaczy się temat jest dalej atrakcyjny. Autor przekonuje nas, że aby wykonać portal ogłoszeniowy w trzy dni wystarczy jedynie zastosować się do jego porad. Link do w/w artykułu zamieszczamy na końcu naszego opisu.  Nie uważamy jednak, że będzie to dobrze wykonany Portal ogłoszeniowy.


Portal ogłoszeniowy do szybkiej realizacji.

Zobaczmy więc co osiem lat temu doradzał nam autor?
Silnik serwisu ogłoszeniowego może być oparty o popularny system zarządzania treścią Joomla. Joomla to jeden z popularnych CMS-ów, łatwy w zastosowaniu i do tego bezpłatny, oparty na licencji Open Source.

Posiadając już własne konto hostingowe można przystąpić  do instalacji systemu z pomocą Fantastico. Materiały szkoleniowe można obejrzeć na YouTube: (linki podajemy za w/w artykułem) i… i… i…    Drugi etap to już sama prostota. Wystarczy zainstalować moduł skryptowy wybrany z przykładowej witryny internetowej gdzie pokazane są (do dzisiaj) gotowe szablony do pobrania oraz przykłady stron z ogłoszeniami drobnymi dla Joomla CMS.

reklama   !!!

To nasz zbiór szablonów gotowych portali ogłoszeniowych. Tu otrzymasz kopię demo już skonfigurowanej strony z ogłoszeniami, co znacznie ułatwi ci pracę, ponieważ możesz natychmiast rozpocząć budowę twojej witryny, oszczędzając czas.

Po zakupie szablonu ogłoszeń drobnych naszej firmy otrzymasz  extra premium rozszerzenia Joomla, takie jak dj classifieds i inne z dj-extensions.com używane z wybranymi szablonami Joomla.

Powyższy przykład (choć stary) dalej żyje swym losem na internecie choć czasy się zmieniły.

Jeżeli więc, czujesz się ekspertem w opisywanej przez nas dziedzinie i masz swoje własne, niekoniecznie zgodne z naszymi, przemyślenia lub bardziej adekwatne przykłady na ich poparcie, zapraszamy Cię do zaprezentowania ich w ramach nieustającej edycji powyższego artykułu lub w komentarzach.

Publikujemy dla Ciebie i od Ciebie oczekujemy feedbacku.

Po prostu skontaktuj się z nami


reklama   !!!

Przedstawiamy skrypt ogłoszeń drobnych, dzięki któremu możesz w prosty sposób otworzyć swój własny zarabiający serwis internetowy. Użytkownicy mają możliwość promowania swoich ogłoszeń płacąc za te usługi poprzez SMS lub przelew / kartę kredytową. Dodatkowo skrypt umożliwia tworzenie stron sprzedawców na których mogą gromadzić swoje oferty w jednym miejscu pod własną subdomeną. Oprogramowanie oparte zostało na latach doświadczeń w tworzeniu stron internetowych – dlatego otrzymujesz produkt najwyższej jakości. Ogłoszenia 3.0.

 

apla

Materiały uzupełniające w tematyce portal ogłoszeniowy:

  • Obiecywany link. Czyli prawie jak w naszym tytule: Jak wykonać portal ogłoszeniowy w 3 dni bez większej wiedzy programistycznej?
  • getsoft.pl – prosta droga to zakupienie gotowego skryptu za 499 złotych plus VAT i inne koszty następcze. Tak oto reklamuje się ta firma   (iq.link zaktualizowany 2015-01-07)
  • www.joomla-monster.pl – jak założyć portal ogłoszeniowy?   (iq.link zaktualizowany 2018-05-20)

Pierwsza edycja tego artykułu na naszym portalu listopad 2011 r.

2 odpowiedzi na „“Czy można wykonać portal ogłoszeniowy w 3 dni samodzielnie nie będąc programistą?””

  1. Krzysztof M. pisze:

    Jeśli portal ma być po polsku polecam gotowe skrypty portali http://www.getsoft.pl

  2. Paweł pisze:

    Polecam http://oglaszaj24.pl darmowe ogłoszenia bez rejestracji.

Dodaj komentarz

Iqarius Creation Group
Wrzesień 2018

IQ-Serwis , , , ,
Copyright 2009 - 2022 © ICG. Projekt IQ-arius. Portale dla każdego.
Linki, które pokazujemy na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Ich aktualność była sprawdzona przez edytora.