Czym się różnią Amerykanie od Polaków porównując wiedzę o świecie? Humor z internetu.

8-O Amerykanie czy Polacy. Kto lepszy? 8-O

Filmy uświadamiające.

projekt iqarius - humor 8-O Humor w Projekcie IQ-arius. Matura 2018 uświadomiła nam że w przeciągu zaledwie jednej dekady dorównaliśmy Amerykanom pod względem intelektualnym. Po kliknięciu na flagę amerykańską obejrzyjcie sobie historyczny już filmik nakręcony w roku 2007 przez Amerykanów na temat… inteligencji ich własnej populacji. Po jedenastu latach okazało się że my Polacy wcale nie jesteśmy już gorsi od Amerykanów. Oto najnowszy filmik, w którym porównawcze pytania  są zadawane naszym rodakom w wieku maturalnym. Nic dodać, nic ująć 

Po obejrzeniu (filmiku amerykańskiego) nasuwa się kilka refleksji. Szczególnie polecamy go uwadze naszych wyspecjalizowanych polskich służb wywiadowczych. Może ktoś doradzi naszym kochanym decydentom, że może lepiej przyłożyć się do nauki angielskiego i zrobić rozeznanie na internecie zanim zacznie się rokowania i podpisywane traktatów o współpracy w temacie tarczy antyrakietowej. (Uwaga: tekst ten był pisany jesienią roku 2009 a wersja filmowa w dalszym ciągu nie jest przetłumaczona na język polski i z angielskimi napisami only.

Po obejrzeniu (filmiku polskiego) też się nasuwa kilka refleksji.  (Uwaga: tekst jest pisany w maju 2018) – no comment.


Porównanie prezydentów.

Amerykanie beż żenady zawsze pokazywali wpadki swoich prezydentów. Jaki naród taki prezydent. W roku 2006 prezydentem USA był George W. Bush a kamera notuje zarówno wzloty jak i upadki .

W roku 2018 prezydentem polski jest Andrzej Sebastian Duda. Ale ponieważ jego prezydentura jest aktualna i w związku z tym nie może być przedmiotem żartów, pokażemy w zamian humorystyczne wpadki jednego z jego poprzedników..

Podane powyżej przykłady zostały wyłapane przez jednego z naszych aktywnych poszukiwaczy ciekawostek internetowych, a ponieważ odpowiadają naszemu poczuciu humoru, z przyjemnością pomagamy w ich rozpowszechnianiu.

Jeżeli znajdziecie coś równie interesującego na YouTube, coś będzie kojarzyło się z tematyką humoru inteligentnego dajcie nam znać. Czekamy na Wasze sugestie.

Trochę humoru jeszcze nikomu nie zaszkodziło!

Pierwsza edycja tego artykułu na naszym portalu wrzesień 2009 r.

Dodaj komentarz

Iqarius Creation Group
Wrzesień 2018

IQ-Odskocznia, Relaks i Humor , ,
Copyright 2009 - 2018 © ICG. Projekt IQ-arius. Portale dla każdego.
Linki, które pokazujemy na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Ich aktualność była sprawdzona przez edytora.