Projekt IQ-@rius. Portal promocyjny. Sprawdzona wartość na Internecie.

8-O Projekt IQ-@rius 8-O

To strona ekspercka, to nowoczesny portal promocyjny.

projekt iqarius - strona ekspercka 8-O Projekt-IQ-@rius to nowa wartość na Internecie. To zarodek wielkiej inicjatywy. To innowacyjne rozwiązania internetowe dla małego biznesu. Inaczej mówiąc – Strona ekspercka, Portal Promocyjny. Super-wortal – matka i ojciec portali tematycznych, dedykowanych stron osobistych, ekonomicznych sklepów internetowych (e-commerce) oraz serwisów ogłoszeniowych. Początkowo znany pod nazwą IQ-arius internautyczny zaistniał w sieci w roku 2009 i rozrósł się do rozmiarów Projektu. Wciąż świeży jak bułeczki wyjęte z pieca, wciąż uaktualniany i dostosowujący się do nowych wyzwań, zdobywa sobie coraz większe grono zwolenników.


Jednym z elementów promocyjnych stron internetowych zgrupowanych w ramach Projektu jest inteligentna forma wielowarstwowego wspomagania, oparta na teorii antyindeksacji relatywnej zaimplementowanej w strukturę Projektu IQ-@rius. Brzmi to bardzo skomplikowanie? Wcale tak nie jest.

Portal promocyjny.

System, który promujemy odrzuca metody szarej strefy pozycjonerskiej o jakich czytacie w gołosłownych przechwałkach początkujących i nachalnych reklamach skomercjalizowanych specjalistów SEO. Nie namawiamy Was na żaden prostacki katalog, na generowane skryptowo precle, czy farmowe wymiany linków. Takich porad na kopy znajdziecie na internecie. Nasz Projekt to strona ekspercka, rzecz unikatowa. Jest to majstersztyk najnowszych technologii SEO.
Dla prostego przekonania się, prosimy o przeanalizowanie tylko jednego wpisu promującego Sklep Befsztyk. Istota tego biznesu polega na tym, że sprzedaje wędliny przez internet. Nie jest on jedynym biznesem w Polsce działającym w tej wyspecjalizowanej dziedzinie handlu a jednak jest na topie dzięki udziałowi w Projekcie IQ-@rius.

Prosimy więc o wpisanie następujące trzy słowa (pogrubione kolorem brązowym) wędliny przez internet w wyszukiwarkę Wielkiego G. W ten sposób przekonamy Was, że dzięki jednej małej stroniczce zaimplementowanej w nasz Projekt – ten mały, lokalny biznes pojawia się na pierwszej stronie przed całą masą innych sklepików konkurencyjnych sprzedających wyroby mięsne przez internet a w szczególności wędliny bezglutenowe.

Przykład ten to tylko mała cząstka bardzo złożonej całości.  Dodajmy tylko że nieustającą ambicją naszego zespołu jest udoskonalanie procesu ciągłej i naturalnej ewolucji.

Nie będziemy się chwalić, ale współpracujący z nami, utalentowani graficy potrafią przekształcić marzenia każdego klienta we właściwą formę internetowego przekazu. Nowoczesny Webdesign potrafi zdefiniować charakter nowopowstałej firmy, zbudować przekonywujący branding i opowiedzieć Twoim klientom coś więcej niż przekażą słowa. Projekt IQ-@rius to kolekcja nowych rozwiązań i zastosowań przydatnych w rozpropagowaniu małego i średniego biznesu. Od tego my jesteśmy. Dla chętnego jesteśmy w stanie uruchomić stronę internetową z efektami trójwymiarowymi. Mamy całą masę praktycznych, gotowych do pokazania, nowatorskich projektów i jeszcze więcej pomysłów na przyszłość. Właśnie Internet jest doskonałą metodą propagowania małych i średnich firm, których nie stać na drogą reklamę.

Projekt IQ-@rius może zapewnić również ekonomiczny hosting stron internetowych oraz wsparcie techniczne. Jest to szczególnie ważne dla drobnych przedsiębiorców. Nasz pakiet ofertowy może być rozbudowany zgodnie z życzeniami i potrzebami każdego klienta. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami naszych podwykonawców.

Bardzo ważne !!!

Sukces Twojej firmy zależy od Ciebie

Sukces to większa liczba potencjalnych klientów trafiających na twoją stronę internetową.

Projekt IQ-@rius może Ci pomóc znaleźć się na górnych pozycjach w wyszukiwarce nie pobierając horendalnych cen reklamowych.

Jeden wpis w Promocjach IQ-ariusa może Ci przynieść więcej ruchu do Twojej witryny, zapewnić lepszą widoczność online oraz wyższe pozycje w wyszukiwarkach. To sposób pewny, w miarę szybki i niedrogi, wprost idealny dla małego biznesu.

 

Skontaktuj się z nami a dowiesz się od czego zacząć! Pomożemy Ci znaleźć odpowiednich specjalistów

Troszkę lżejszego tekstu dla relaksu.

Budowanie pozycji Iqariusa rozpoczęte zostało bez kampanii reklamowych. Wszystko co osiągnęliśmy w rankingu internautycznym osiągnięte zostało poprzez wytężoną pracę i dzięki pomocy ludzi którzy nam zaufali. Jak do tej  pory nie użyliśmy ani jednego płatnego linka sponsorowanego i nie zbieramy adresów e-mailowych poprzez zmuszanie do logowania się na naszym serwisie. Popieramy proste a skuteczne strony internetowe. Gorąco zachęcamy do tworzenia stron mobilnych. Odradzamy stosowanie pływających reklam, nie zamykających się okienek i innych denerwujących tricków komercyjnych.

Dzięki takiemu podejściu do sprawy, na konkretnych przykładach, możemy pokazać wszystkim niedowiarkom jak wytężoną i uporczywą pracą dochodzi się do sukcesu. Nie wierzcie „czarodziejom”. Każda nowo powstała strona internetowa, nie wiadomo jak drogo zapłacona, w momencie  odpalenia i pierwszego zindeksowania będzie na niskiej pozycji. Takie są  prawidła internetu.  Nie liczcie na cuda. Samo się nic nie zrobi. Dzięki naszemu Projektowi przekonacie się naocznie jak nasz system antyindeksacji relatywnej będzie pracował  na waszą korzyść. Pokażemy Wam jak każdego dnia możecie sprawdzać popularność waszej strony na serwisie Alexa.com. Dla zabawy możecie również sprawdzać jak rośnie monetarna wartość waszej strony wyliczona przez jedną z licznych stron rankingowych. Dobrej zabawy!

Dodaj komentarz