Projekt IQ-arius pomoże Ci znaleźć osobistego Coacha.

8-O Potrzebujesz osobistego coacha? 8-O

Projekt IQ-@rius  jest do Twoich usług.

agnieszka szponar - szukasz coacha? 8-O Projekt IQ-@rius to rozbudowany system usług eksperckich. Porady najlepszych ekspertów mogą okazać się pomocnymi przy rozwiązywaniu problemów z jakimi sami sobie nie możemy dać rady. Nasz zakres działania to pomoc dla biznesów o stosunkowo małym doświadczeniu. Możemy więc podać pomocną rękę. Jeżeli czujesz, że potrzebujesz pomocy i wskazówek zamów sobie sesję z indywidualnym coachem. Zapoznaj się z eksperckimi działaniami ludzi pracujących w ramach naszego Projektu.


Poszukujesz coacha? Potrzebujesz motywacji?

Jeżeli Twój biznes przeżywa kryzys, jeżeli uważasz że Twój potencjał jest niewykorzystywany, umów się na wizytę z jednym z naszych specjalistów! Jeśli chcesz się dowiedzieć jak możemy Ci pomóc – porozmawiaj z ludźmi, którzy rozumieją jak działa Internet. Jeśli szukasz profesjonalnych konsultantów do spraw tworzenia stron internetowych posiadających niezbędną wiedzę i doświadczenie napisz do nas a nasz konsultant zadzwoni do Ciebie i umówi się na wstępną konsultację.

Ekspercki coaching pomaga liderom biznesu w tworzeniu zmian pozytywnych. W taki sposób, w jaki tego oczekują oraz w kierunku, do jakiego dążą.

  • Coaching jest zbudowany na partnerstwie pomiędzy coachem a klientem.
  • Coaching pomaga ludziom na każdym poziomie w stawaniu się tym, kim chcą być
  • Coaching pomaga ludziom dążyć do maksymalizacji celów.
  • Coaching buduje pewność, wzmacnia wybór i prowadzi do zmian.
  • Coaching wyzwala ludzki potencjał, aby zmaksymalizować aktywność.
  • Coach pomaga klientowi w osiągnięciu sukcesów i rezultatów upragnionych przez klienta  zarówno w życiu zawodowym i osobistym.
Rozwijaj działalność biznesową ukierunkowaną na Klienta.
Postępuj tak, aby każdy nowy Klient pozostał Twoim stałym Klientem

Klient zadowolony to podstawa sukcesu Twojego biznesu

  • Bądź kulturalny, to gwarancja wywarcia dobrego wrażenia
  • Panuj nad sobą i emocjami Klientów
  • Nie zwlekaj, po prostu zrób
  • Zawsze dotrzymuj słowa.

FYI : ten tekst istnieje na tej stronie internetowej co najmniej od grudnia 2015 roku

apla

Lipiec 2017 

„Miękka motywacja – twarde wyniki”

Witam serdecznie,

Zapraszam na 2-dniowy warsztat „Miękka motywacja – twarde wyniki”, który odbędzie się w dniach 03-04.08 w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym.

Warsztat dedykowany jest wszystkim, którzy pracują z zespołami i chcieliby zwiększyć swoją siłę oddziaływania na swoich współpracowników, aby osiągać lepsze i długotrwałe efekty. Celem jest rozwój umiejętności komunikacyjnych pod kątem motywowania zarówno swoich podwładnych jak i samego siebie.

Większość z nas przekonana jest, iż najlepszym sposobem na zmotywowanie siebie oraz innych są nagrody, a także filozofia kija i marchewki. A to błąd, bowiem tajemnicą pozwalającą uzyskać wysokie wyniki oraz satysfakcję – w pracy, w szkole i w domu – jest głęboko zakorzeniona w człowieku potrzeba kierowania swoim własnym życiem, uczenia się i tworzenia czegoś nowego i lepszego postępowania wobec siebie i tego najlepszego ze światów. (Daniel H.Pink „Drive”)

Na podstawie wielu badań zidentyfikowano trzy czynniki motywacyjne ważniejsze od wynagrodzenia, takie jak uznanie, niezależność, wkład w rozwój firmy. Uczeni wymieniają także cztery kluczowe powody, dla których ludzie chodzą do pracy: możliwość rozwoju, swoboda, poczucie przynależności do czegoś, co ma znaczenie, poczucie bycia docenianym jako człowiek. (A.J. Blikle „Doktryna jakości”)

Zamiast w kolejne premie dla pracowników, zainwestuj w „miękkie” umiejętności, a z pewnością osiągniesz lepsze i długoterminowe efekty!

Szczegóły pod linkiem poniżej

http://justflow.pl/miekka-motywacja-twarde-wyniki-03-04-08-2017-2/

Na zapisy czekam tylko do 28.07

Agnieszka Szponar
Certyfikowany Coach ICC
Trener, Sp. Psychologii Pozytywnej
664-920-602
szponaragnieszka@gmail.com
Flow Coaching www.justflow.pl

Dodaj komentarz