Jak zarobić? Konkretne przykłady. Wywiady z ludźmi, którzy zarobili miliony na Internecie.

8-O Jak zarobić miliony na internecie? 8-O

Wywiady z ludźmi, którzy tego dokonali.

projekt iqarius - jak zarobic 8-O Projekt IQ-@rius podczas opracowywania i odświeżania chwytliwych tematów posługuje się przykładami pobranymi z Internetu. Ponieważ legendy krążą, że na Internecie dorobić można się milionów i większość zainteresowanych chciała by się dowiedzieć JAK? – publikujemy przykładowe linki do wywiadów z autentycznymi, sprawdzalnymi biznesmeni, takimi co rzeczywiście zarobili lub zarabiają miliony na swojej działalności w internecie.

Przykład najnowszy to Robert Gryn – założyciel Codewise . Polak który mówi „Trzeba się wyróżnić, żeby zaistnieć”. W poprzedniej edycji tego artykułu za przykład służyli Piotr Łagowski, Michał Pszczoła i Andrzej Wierzba, założyciele firmy Netmedia. W przypisach dodatkowych podajemy linki do podobnych wywiadów z Tomaszem Dalachem i Marcinem Mikołajczykiem oraz inne, nadesłane przez naszych internautów, przykłady w tym temacie.


Robert Gryn

To wspaniała historia. Ootwiera oczy na pozytywne możliwości oraz pokazuje, jak odpowiednie nastawienie i myślenie może zaprowadzić od bogactw marketingu afiliacyjnego do wielkich milionów. Rob jest żyjącym dowodem na to, że jeśli mamy odpowiednio nastawiony umysł, możemy zbudować wszystko.
Poczytajcie ten wywiad opublikowany w całości na portalu marketingbiznes.pl w roku 2017.

Zarządzenie modelem biznesowym  Quandoo

Quandoo działa podobnie jak Booking.com. Skoncentrowany na branży hotelarskiej, stworzony w w Niemczech pod koniec 2012 roku. Od tego czasu dynamiczny startup  dotarł już do 14 krajów na świecie a Piotr Łagowski jest jednym z czterech vice prezydentów odpowiedzialnym za region wschodni.
Quandoo na rynku polskim jest liderem w swojej niszy rynkowej. Ich największym rynkowym konkurentem był portal Stoliczku.pl. Jednakże Quandoo zadziałał bardziej dynamicznie i w przeciągu 3 miesięcy zebrał w swojej bazie więcej restauracji niż konkurent zdołał przez ostatnie 3 lata. Zyski dla tego serwisu pochodzą z opłat prowizyjnych pobieranych od restauracji. Serwis Quandoo zdobył swoją pozycję dzięki dobremu pozycjonowaniu swojej bazy w wyszukiwarce Google.
Więcej na ten temat przeczytać można posługując się linkiem zamieszczonym w naszych materiałach uzupełniających ..  Rekomendujemy częstsze odwiedzanie tego portalu.

Jak zarobić miliony na Internecie?

Debiutowali w roku 2006. Przygodę z e-biznesem zaczynali w różnych branżach. Obecnie za pośrednictwem internetu rezerwują hotele, sprzedają wycieczki, kredyty, nieruchomości oraz monety. Ich spółka, kontroluje ponad 25 serwisów internetowych i 300 domen, które generują ponad 100 mln zł przychodów.

Ten wywiad również był opublikowany w całości na portalu MamBiznes.pl w roku 2012.

PS.
Michał Pszczoła odszedł z Zarządu Netmedia w kwietniu 2012 r.

Prowadzisz małą firmę i chciałbyś zaprezentować ją użytkownikom MamBiznes.pl w zakładce „Start-up”? Wyślij opis na adres: kontakt@mambiznes.pl
Zobacz najnowsze startupy

(Artykuł pierwotnie opublikowany na naszym Wortalu 14 lutego 2012 rok.

apla

Materiały uzupełniające w tematyce sukces w internecie:

  • Mambiznes.pl – Polak rozwija serwis internetowy warty 850 mln zł.   (iq.link zaktualizowany 2015-07-25)
  • Mambiznes.pl – Zarabiają miliony w internecie   (iq.link zaktualizowany 2015-06-07)
  • Mambiznes.pl – O dwóch takich co zarobili i wciąż osiągają sukcesy w internecie     (iq.link zaktualizowany 2014-11-02)
  • Spiderweb – Patreon – serwis pozwalający na zarabianie na własnych publikacjach   (iq.link zaktualizowany 2014-11-15)
  • Na temat.pl – milioner internetowy czy dziad? Przykład z życia w temacie zarabianie milionów w internecie.  (iq.link zaktualizowany 2017-05-03)
  • Michał Sienko – Jak zarabiać na własnej stronie internetowej.  (iq.link zaktualizowany 2018-07-14)

Pierwsza edycja tego artykułu na naszym portalu lipiec 2015 r.

Dodaj komentarz