Nowoczesne nauczanie. Nowatorski blog tematyczny dla edukatorów i nie tylko.

8-O Jak wprowadzić nowoczesność i innowacyjność. 8-O

do nudnej szkolnej edukacji.

nowoczesne nauczanie

8-O  Projekt IQ-arius popierając innowacyjne działania internetowe zwrócił uwagę na oryginalny pomysł technologicznie nowoczesnego blogo-poradnika dla uczniów i nauczycieli. Twórcą tego wspaniałego serwisu jest jedna osoba –  nauczycielka, Katarzyna Gorzędowska a dostępny jest pod domeną Nowoczesnenauczanie.pl 

Katarzyna Gorzędowska – z zawodu nauczycielka matematyki, starająca się wykorzystywać nowoczesne technologie w nauczaniu. Komputer i internet nie mają przed nią tajemnic. Chętnie dzieli się posiadaną wiedzą, stąd pomysł na jej innowacyjną stronę internetową. Oprócz tego znajduje czas na tworzenie filmów, prowadzi warsztaty i szkolenia dla nauczycieli. Jest obecna na Fejsbuku jak również jest aktywnym członkiem grupy:

sbrp

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z jej działalnością!


apla

Materiały uzupełniające w tematyce Nowoczesność w edukacji:

  • Padlet.com – Jak stworzyć wirtulną tablicę czyli coś w rodzaju swojego osobistego fejsbuka dostępnego tylko dla wybranych osób   (iq.link zaktualizowany 2015-07-10)
  • Chmura wyrazów – Pożyteczne narzędzie. Jak wykonać unikalną chmurę wyrazów samemu na swoje potrzeby   (iq.link zaktualizowany 2015-07-08)

Dodaj komentarz