Shuttout.com – Innowacyjny serwis konkursowy.

8-O Shuttout.com – Innowacyjny serwis konkursowy dla miłośników fotografii. 8-O

Pomysł w fazie realizacji. Obserwuj na bieżąco.

shuttout 8-O  Przyczyń się do sukcesu Shuttout.com. To zadziwiające przedsięwzięcie! Finansowany społecznościowo projekt, który na wstępie spotykał się z falą krytyki, umiejętnie został zamarketowany wśród rzeszy fotografujących internautów. W czasie trwania akcji crowfundingowej na portalu PolakPotrafi.pl ponad 400 osób wspierających wpłaciło w sumie przeszło 56 tysięcy złotych, czyli prawie dwa razy więcej niż oczekiwali autorzy projektu. 


Akcja crowfundingowa zakończyła się 11 czerwca 2015 roku. Jak piszą twórcy owego zjawiska:


Uzbieraliśmy 56 802 zł dzięki Wam! Po stokroć dziękujemy za zaufanie, za wiarę w nasz projekt. Obiecuję, że tego zaufania nie nadużyjemy i od razu ruszamy do działania, aby kontynuować tworzenie fantastycznego miejsca dla amatorów fotografii!

Mało tego, szykujemy jeszcze jedną mega mocną możliwość wsparcia nas, nawet teraz po zakończeniu kampanii! To coś dla tych NAJBARDZIEJ zaangażowanych. Oczekuj osobnego maila z tematem: „Zainwestuj w Shuttout„.


Wiadomości z ostatnich dni sierpnia 2015 roku. Shuttout uruchomił globalną wersję Demo.

Dzięki Waszemu wsparciu na Polak Potrafi działamy ostro, aby spełnić obietnice, założenia projektu i oddać Wam do dyspozycji jedyną w swoim rodzaju platformę dla pasjonatów fotografii.

Tak autor projektu przemawiał do swoich inwestorów w 2015 roku.

Sprawdź jak to wygląda na całym ekranie

Uruchomiona wersja demo, z którą wychodzimy globalnie, pozwala nam zebrać feedback od użytkowników z całego świata. Ale także od Was przede wszystkim!

Zobacz NAJNOWSZĄ ODSŁONĘ SHUTTOUT: http://demo.shuttout.com

Jeśli zależy Ci na powodzeniu Shuttout (a zakładam, że tak), to bierz udział w konkursach, które pojawiają się praktycznie co tydzień i zapraszaj do nich znajomych.

Warto brać udział w konkursach, gdyż niebawem uruchomimy konkurs, w którym do wygrania będzie realna gotówka – 1000$, a żeby wygrać po prostu trzeba będzie być aktywnym użytkownikiem, brać udział w konkursach i oczywiście najlepiej też wygrywać.

Bardzo zależy nam na Waszych opiniach i pomocy w dopracowaniu tego co jeszcze może nie działać. Na stronie umieściliśmy po prawej stronie przycisk FEEDBACK, dzięki któremu możecie nam wysłać automatycznie ze strony informacje.

Bądźcie aktywni. Udostępnijcie informacje o starcie wersji angielskiej i podzielcie się ze znajomymi tym, że projekt, który wsparliście rozwija skrzydła i rusza w świat.

Z góry dzięki!

PO ROKU – kwiecień 2017

Niestety nie wyszło tak różowo jak się zapowiadało.

apla

Materiały uzupełniające w tematyce innowacyjny serwis konkursowy:

  • Paweł F. Kowalski – Napoleoński umysł – czyli nowy polski start-up: społecznościowe konkursy fotograficzne   (iq.link zaktualizowany 2015-06-18)
  • Shuttout.com – Przykładowa galeria do głosowania w fazie przedprodukcyjnej – Wybierz najpięknięjszy zachód słońca   (iq.link zaktualizowany 2015-07-08)

Dodaj komentarz