Czy utrzymanie osobistej strony internetowej to duży wydatek? – GENELI CERAMIKA

geneli ceramikaKatarzyna Przywecka  czyli po prostu Geneli Ceramika tak pisała o swojej pracy na swojej własnej stronie internetowej w roku 2010.

Prezentujemy przedmioty, które mogą zmienić Twoje otoczenie. Robimy je ręcznie w pracowni Geneli; lubimy rzeczy unikatowe, mamy swoje autorskie serie, w obrębie których każdy przedmiot nieco się od siebie różni. Przywiązujemy dużą wagę do staranności wykonania, chcemy aby przedmioty, które od nas kupujecie dobrze i długo Wam służyły.
Realizujemy również zamówienia indywidualne, jeśli jakieś naczynie albo ozdoba podoba Ci się i chcesz mieć komplet – skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów.

Tak było pięć lat temu. Geneli.pl była dobrym przykładem połączenia Dedykowanej Strony Osobistej przedstawiającej unikalną pracownię artystyczną połączoną ze sklepem internetowym. Z powodów nieznanych nam osobiście, (można powiedzieć że w bliżej nieokreślonym celu) obie, połączone ze sobą, strony internetowe przestały istnieć pod znanymi nam adresami internetowymi. Działa natomiast strona na Fejsbuku. Czy takie rozwiązanie jest najbardziej optymalne dla unikalnego artysty? Czy koszty utrzymania osobistej strony internetowej i koszty prowadzenia sklepu internetowego sprzedającego unikalne, niedostępne gdzie indziej produkty artystyczne jest nie do udźwignięcia dla skromnego artysty zajmującego się tylko wypalaniem małych cudeniek z gliny?

Czekamy na komentarze. Projekt IQ-arius

artykuł oryginalnie opublikowany 22 września 2010 roku

Dodaj komentarz