Momentum nowa platforma finansowa dla biznesów internetowych.

8-O Nowa platforma – Momentum 8-O

zajmie się twoimi finansami.

momentum nowa platforma 8-O Projekt IQ-@rius w ramach poszukiwania innowacyjnych rozwiązań internetowych prezentuje do oceny nowy serwis, w aktywnej fazie rozwojowej, poświęcony tworzeniu biznesplanu, monitorowaniu płynności finansowej i  optymalizacji kosztów. Wszystko to w integracji działalności z bankami. To platforma Momentum, dzieło polskiego start-upu Atsora. Firma jest jednym z siedmiu europejskich projektów, które dostały się do międzynarodowego programu mentorskiego FinTech Innovation Lab London. Pokonali kilkaset innych przedsiębiorstw.


Krótki opis platformy Momentum.

Zestaw narzędzi Momentum pomaga małym i średnim przedsiębiorstwom, które nie mają np. dyrektora finansowego i borykają się z utrzymaniem płynności finansowej lub planowaniem sprzedaży. – Ktoś, kto pracował kilka lat w korporacji, a następnie postanawia założyć własną firmę, często nie wie, na co się porywa. Wielu rzeczy trzeba się nauczyć, często w bolesny sposób.

Momentum skierowane jest dla dopiero powstających firm. Mogą one wprowadzić źródła przychodów, rozłożyć koszty i zaplanować działanie na najbliższe lata. System na bieżąco aktualizuje status przedsiębiorstwa. – Większość biznesplanów bardzo szybko się dezaktualizuje. Z naszym narzędziem klienci mogą stale kontrolować swoje finanse i monitorować jak “business execution” ma się do tego, co było zaplanowane. Integracja z bankami jest dla twórców serwisu jednym z najważniejszych elementów systemu. Bank staje się udziałowcem w procesie działalności przedsiębiorstwa. Przedsiębiorca przy podejmowaniu ma możliwość udostępniania bankowi dodatkowych informacji o swoich planach biznesowych w celu otrzymania lepszych warunków kredytowania.

apla

Materiały uzupełniające w tematyce platforma Momentum:

  • innpoland.pl – polski startup w fazie suksesu na rynku finansowym  (iq.link zaktualizowany 2015-01-24)

Dodaj komentarz

Iqarius Creation Group
Styczeń 2015

Niezydentyfikowane, Promocje IQ-arius'a ,
Copyright 2009 - 2019 © ICG. Projekt IQ-arius. Portale dla każdego.
Linki, które pokazujemy na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Ich aktualność była sprawdzona przez edytora.