PanWybierak. Porównywarka usług telekomunikacyjnych

pan wybierak8-O PanWybierak.pl  to portal internetowy, który gromadzi w jednym miejscu oferty większych i mniejszych operatorów telekomunikacyjnych. Oferty przedstawiane są w czytelny sposób dając tym samym użytkownikom możliwość świadomego wyboru, co najbardziej odpowiada ich potrzebom. Analizie podlega kilkadziesiąt parametrów oferty telekomunikacyjnej co pozwala na obiektywną ocenę. Nie jest to więc zwykła porównywarka cenowa, lecz technologicznie zaawansowane źródło wiedzy.


Jak Pan wybierak działa w praktyce?

Jest to nowatorskie narzędzie będące pomostem łączącym operatorów sieci telekomunikacyjnych z konsumentami. Jest to narzędzie dedykowane użytkownikom, którzy są zainteresowani zakupem oferty odpowiedniej do ich potrzeb.
Algorytm porównywarki działa następująco: każdemu parametrowi w obrębie danego typu usług przypisywana jest ocena. Parametrowi o najniższej wartości liczbowej (minimum w całym zbiorze ) przypisywana jest wartość 1, a parametrowi o najwyższej wartości liczbowej (maximum w całym zbiorze) przypisywana jest wartość 99. Wartości punktowe parametrów wszystkich prezentowanych ofert umieszczane są w tak ustanowionej skali. Oferta z najgorszą oceną parametru otrzymuje za niego 1 punkt, ta z najlepszą oceną otrzymuje 99 punktów, a wszystkie inne oferty punktowane są gdzieś pomiędzy 1 a 99, w zależności od tego jak bardzo ich wartości są atrakcyjne w stosunku do innych ofert. Ostateczna ocena całej oferty to średnia wartości wszystkich parametrów danej oferty.

A to komentarze:

Gratuluję pomysłu ! Powodzenia !!!

MagicMike 2014-11-07 14:51:25

Potrzebny jest filtr cen usług!!! i cena niech od razu sie wyświetla a nie dopiero po wejściu w szczegóły. Pozdrowionka

www.eurodolar.pl 2014-11-08 07:53:07

Co z ofertami utrzymaniowymi ? Będą ? Czy w mali operatorzy będą mieli swoją szansę ?

NaturalSeller 2014-11-08 09:08:37

To chyba 10 porównywarka jaką widzę, w ciągu ostatnich 15 lat… Zwykle życie każdej kończyło się po jakiejś większej zmianie oferty przez duże telekomy, ciekawe czy tym razem będzie tak samo?

Hipoo 2014-11-08 12:48:44

Jedna odpowiedź na „“PanWybierak. Porównywarka usług telekomunikacyjnych””

  1. Mateusz7238 pisze:

    Konkurencja w postaci https://www.dostawcy-internetu.pl/ jest na bieżąco aktualizowana i ma w bazie oferty lokalnych dostawców

Dodaj komentarz

Iqarius Creation Group
Czerwiec 2018

Promocje IQ-arius'a , , ,
Copyright 2009 - 2019 © ICG. Projekt IQ-arius. Portale dla każdego.
Linki, które pokazujemy na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Ich aktualność była sprawdzona przez edytora.