Dedykowana strona internetowa służąca działalności opiniotwórczej

8-O Internetowa Strona Opiniotwórcza 8-O

Osoby zajmującej się działalnością polityczną.

pomocja wlasnej strony internetowej8-O Projekt IQ-@rius zajmuje się pokazywaniem nietypowych lecz bardzo skutecznych przykładów samomopromocji z wykorzystaniem ogólno-dostępnych środków medialnych. Zajmujemy się promocją internetową ale nie mogliśmy nie zauważyć innowacyjnej, telewizyjnej promocji strony internetowej wykonanej przez znanego polityka o nazwisku Ziobro. Zawsze uważaliśmy, że poprawnie zaprojektowana i odpowiednio wypromowana Dedykowana Strona Osobista służy pokazaniu osobowości jej właściciela. Jest to szczególnie ważne gdy podstawową działalnością tej osobowości jest działalność polityczna.


Twoja własna strona opiniotwórcza

Jeśli jesteś artystą, przedsiębiorcą, indywidualnością, twórcą, słynną osobowością, politykiem, celebrytą itd. na pewno chciałbyś pokazać się od najlepszej strony i rozpropagować swoje osiągnięcia. W tym celu powinieneś posiadać swoją własną Dedykowaną Stronę Internetową, o czym możesz przeczytać tu: 

Zbigniew Ziobro znalazł niesłychanie innowacyjny sposób na promocję swojego osobistego serwisu internetowego. Od kilku dni (końcowe dni listopada 2014 roku) ten lider polityczny zapraszany do rozmów przed kamerami pokazuje się z duża tablicą, na której wymalował adres swojej witryny. Niektórzy przezywają go: Zbyszek tabliczka. Ale polityk się nie zraża i jak mówi w rozmowie z TVP Info „żyjemy w takich czasach, że polityk musi umieć przyciągnąć uwagę wyborców”.

apla

więcej materiałów o tej promocji:

  • www.tvp – Skuteczna autopromocja polityczna Ziobry   (iq.link zaktualizowany 2014-11-27)

Prosimy o nadsyłanie własnych komentarzy.

Dodaj komentarz