Biglo.pl – spokojnie oczekuj na przeceny w modzie.

8-O Serwis przecenowy – Biglo.pl 8-O

Spokojnie wyczekuj na przeceny

serwis przeceniowy 8-O Projekt IQ-arius w ramach poszukiwania innowacyjnych rozwiązań prezentuje do oceny nowy serwis internetowy, w aktywnej fazie rozwojowej, poświęcony idei wyszukiwania przecen w sklepach internetowych poświęconych modzie czyli sprzedających modne ciuchy lub fatałaszki. Serwis jest niezwykle atrakcyjny dla pań starających ubierać się modnie a niedrogo a nazywa się : Biglo.pl


Wirtualna garderoba na przecenie.

Wyobraź sobie wirtualną garderobę, w której możesz trzymać wszystkie ubrania, które Ci się podobają. Miło, prawda?
Co jakiś czas upatrzone przez Ciebie rzeczy są przeceniane, a Ty dostajesz o tym powiadomienie na e-mail. Jeszcze milej!
Tak właśnie działa Biglo. Codziennie w sklepach internetowych przeceniane są tysiące ubrań, butów i dodatków. W Biglo.pl upatrzone ubrania z różnych sklepów możesz mieć ciągle pod ręką, a kiedy tylko zostaną przecenione, wyślemy Ci powiadomienie. A to wszystko bezpłatnie!

Co to jest?

Biglo to serwis, który poinformuje Cię mailowo o zniżkach na rzeczy, które dodajesz (biglujesz) do swojego profilu. Dzięki Biglo możesz upolować wybraną rzecz zdecydowanie taniej. Wystarczy, że zabiglujesz rzecz, która Ci się podoba (dodasz ją do swojego profilu), a kiedy zostanie przeceniona, dostaniesz o tym informację prosto na Twoją skrzynkę mailową.

Jak to zrobić?

  1. Załóż bezpłatne konto na Biglo.pl.
  2. Przeciągnij przycisk Biglo na pasek zakładek.
  3. Przeglądaj ofertę sklepów. Coś Ci się podoba? Kliknij w przycisk Biglo w pasku zakładek.
  4. W górnej części ekranu pojawi się przycisk „Dodaj do Biglo” – kliknij!
  5. Będziemy obserwować wybrane przez Ciebie produkty i powiadomimy Cię gdy ich ceny spadną.

W Biglo wyprzedaż trwa cały rok!

Wadą tego serwisu jest ze nie radzi sobie z obsługą urządzeń mobilnych. Próba przetestowania na smartfonie kończy się wyświetleniem nieprzyjaznego komunikatu:

Przepraszamy ale przycisk Biglo nie jest dostępny na urządzeniach mobilnych

Dodaj komentarz

Iqarius Creation Group
Maj 2015

Promocje IQ-arius'a , , , ,
Copyright 2009 - 2019 © ICG. Projekt IQ-arius. Portale dla każdego.
Linki, które pokazujemy na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Ich aktualność była sprawdzona przez edytora.