Kolejna inicjatywa w Projekcie IQ-arius – The Best Polish Translation Project

8-O Best Polish Translation Project 8-O

Najlepsze polskie tłumaczenia specjalistyczne

projekt iqarius - strona eksperckaW tekście ogłoszenia jakie ukazało się na serwisie 
www.tlumaczeniainternetowe.pl  zawarte zostało takie sformułowanie:

Projekt IQ-arius sponsoruje „Best Polish Translation Project

Do projektu zapraszane są pary tłumaczy współpracujących ze sobą lub pragnących podjąć taką współpracę.


UWAGA!!!

Our Project combines strategy, professional service and technology to provide high quality Polish translation services in the specific fields. Our high quality Polish to any language translation and vice-versa translation services help our partners to develop business relationships in a unique way that makes a difference.

 

Best Polish Translation Project.


Poszukujemy tłumaczy

Poszukujemy tłumaczy (natywnych Polaków) zawodowo ukierunkowanych na tłumaczenia specjalistyczne w dziedzinach techniczno-mechanicznych, militarnych, prawnych, finansowych, marketingowych, turystyczno-wypoczynkowych,  lub medyczno-farmakologicznych, którzy jednocześnie współpracują z tłumaczem zagranicznym (natywnym Anglikiem, Amerykaninem, Australijczykiem, Francuzem, Niemcem, Hiszpanem etc.) tłumaczącym aktywnie na język polski

Oferty współpracy wraz z CV prosimy przysyłać na adres:
projekt@iqarius.pl

Tworzymy zespół zdolny do podjęcia wyzwania wykonywania najlepszych tłumaczeń z języka polskiego lub na język polski w dowolnych parach językowych włączywszy w to tłumaczenie, edytowanie, proofreading i ostateczną ewaluację.

Sukces Projektu oparty jest na dobrym przygotowaniu. Polega on na poznaniu wymagań klientów, stworzeniu niepowtarzalnego klimatu współpracy opartego na wykorzystaniu nowoczesnych technologii translatorycznych i najlepszej pamięci tłumaczeniowej w branży. W projekcie uczestniczą wyselekcjonowane pary tłumaczy pracujące w systemie pozwalającym im na stałe podnoszenia jakości i kwalifikacji. Tak zaczynając, dochodzenie do pełnej satysfakcji naszego klienta jest tylko kwestią czasu.

Dodaj komentarz

Iqarius Creation Group
Październik 2014

IQ-Biznes, Promocje IQ-arius'a , ,
Copyright 2009 - 2019 © ICG. Projekt IQ-arius. Portale dla każdego.
Linki, które pokazujemy na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Ich aktualność była sprawdzona przez edytora.