Coaching – Warsztaty Smakuj Życie – Kultura bez Przemocy.

8-O Coaching – warsztaty 8-O

Smakuj życie – Kultura bez przemocy

projekt iqarius - strona ekspercka


Warsztaty Smakuj Życie – Kultura bez Przemocy

W ramach 6 edycji Europejskiego Festiwalu Smaku w Lublinie zapraszamy w dniach 5-7 września na bezpłatne, otwarte warsztaty, na których znajdziesz przepis na szczęście i spełnienie we wszystkich sferach!

Ponad 100 najlepszych lekarzy, trenerów i specjalistów z kraju i z Europy poprowadzą otwarte wykłady w zakresie zdrowia, biznesu, psychologii, ruchu, permakultury oraz slowlife. Będziesz mieć okazje nie tylko zaczerpać od nich garść wiedzy ale również w praktyce wykorzystać ukryty w sobie potencjał.

Dla osób zainteresowanych tematyką psychologii zorganizowane będą profesjonalne zajęcia coachingowe, po których inaczej spojrzysz na stres i niepowodzenia. Jeśli zależy Ci na zwiększeniu swojej wartości poprzez piękny wygląd, warsztaty Anny Sokołowskiej podpowiedzą Ci, jak dobrze wyglądać  nie wydając przy tym dużo pieniędzy. Ioannis Koulanis poprowadzi niesamowite spotkanie na którym opowie, w jaki sposób komunikować się z innymi, wyrażać swoje emocje, a przy tym nikogo nie ranić. Osoby zainteresowane sztuką świadomego życia dowiedzą się od psychologa Lucyny Marcinkowskiej-Wróbel, jak rozwijać świadomość by prowadzić mądrzejsze, zdrowsze, szczęśliwsze życie. Będą też warsztaty uzdrowienia relacji rodzinnych, gdzie zlokalizujesz źródła swoich problemów. A dzięki terapii Simontonowskiej poznasz wspomagające sposoby leczenia chorób nowotworowych.

 Dołącz do nas:

https://www.facebook.com/events/266597563536947/?fref=ts

Program i więcej informacji: http://warsztatysmakujzycieeuropejskifestiwalsmaku.wordpress.com/

http://cs.unlimitedgroup.pl/

Zapisy:

biuro@unlimitedgroup.pl – w treści imię i nazwisko, nr telefonu, nazwa warsztatów

Projekt IQ-@rius dołącza się do zaproszenia!!!

To już wkrótce.

Zapamiętaj datę 5-7 września 2014 roku.

ZAPRASZAMY !!!!!!!!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

 

Dodaj komentarz