Sklep czy wortal zakupowy. Nowa, internetowa inicjatywa klasyfikacyjna.

8-O Sklep który stał się wortalem 8-O

Obserwujemy nowe zjawisko promocji sprzedaży

projekt iqarius - wortal sklep8-O Współpracownicy Projektu IQ-arius donieśli dzisiaj o odkryciu nowej konstelacji internautycznej czyli słownikowego konglomeratu nazywanego sklepo-wortalem. Wortal zakupowy branży pompowej. Ciekawi jesteśmy jak to się przeniesie na wyniki sprzedaży


Wortal zakupowy branży pompowej?

Może to i będzie działać. W każdym razie dodajemy do naszej listy wortali a poniżej zalety tego systemu według samopromocji autorów.

Oszczędność czasu

Nie musisz wykonywać wielu telefonów, wysyłać maili, żeby porównać oferty. Wystarczy wypełnić jeden formularz w którym opiszesz to czego potrzebujesz, a dostawcy przygotują dla Ciebie oferty.

Wielu dostawców

Korzystając z naszego narzędzia dotrzesz do setek dostawców. Nie przeoczysz mniej rozreklamowanych ofert. Wybierzesz najbardziej atrakcyjną ofertę.

Sprawdzony operator

Operator zapytań ofertowych – xtech.pl dobierze odpowiednią grupę dostawców i roześle Twoje zapytanie z prośbą o ofertę. Dostawcy, którzy będą w stanie zaproponować rozwiązanie skontaktują się z Tobą bezpośrednio przedstawiając oferty na poszukiwany produkt.

Dodaj komentarz