iParkomat – innowacyjna, bardzo użyteczna aplikacja

8-O iParkomat 8-O

Innowacyjna i bardzo użyteczna aplikacja w temacie rezerwowanie miejsca parkingowego 8-O

iParkomat to usługa, która polega na łączeniu ze sobą ludzi chętnych, za odpowiednią opłatą, użyczyć swoje miejsce parkingowe, w godzinach gdy stoi ono puste, z osobami, które chcą z takiego miejsca skorzystać. Jest to odmiana serwisu społecznościowego skierowana do środowiska właścicieli samochodów będąca jednocześnie portalikiem tematycznym o niszowym zasięgu.


Mieszkając w mieście takim jak Warszawa, Wrocław czy Poznań doskonale rozumiemy ten problem. Chroniczny brak miejsc parkingowych w śródmieściach miast i  kary za nieprawidłowe, lub nieopłacone parkowanie są przyczyną nieustającego stresu nerwowego dla ludzi, którzy muszą mieć swoje auto pod ręką w godzinach pracy. Dla nich ten serwis jest sensownym rozwiązaniem.  Właściciele iParkomatu pozwalają zarobić innym na wynajęciu własnego miejsca postojowego a sami też mają profit od swojego innowacyjnego pomysłu.

iParkomat – tak piszą o sobie.

iParkomat to młody polski startup założony przez grupę pasjonatów. Czy chodzi o parking na tydzień czy na wiele miesięcy, iParkomat pomaga w znalezieniu tańszego miejsca parkingowego dla Ciebie.

  • Codziennie lub na kilka dni w tygodniu.
  • Na całe doby lub na kilka godzin.
  • Każdego dnia, w każdym miejscu.

Dzięki rosnącej liczbie użytkowników, iParkomat w prosty sposób umożliwia każdemu zarabianie na swoim miejscu parkingowym i zaprezentowanie go wielomilionowej publiczności. iParkomat to serwis internetowy, który łączy ludzi w realnym świecie!

Na czym to polega?

Z serwisu może korzystać każda dorosła osoba fizyczna, która założy bezpłatne konto na stronie iParkomat.pl. Projekt jest skierowany zwłaszcza do mieszkańców dużych miast dojeżdżających do pracy samochodami. Pierwszy segment użytkowników to osoby, które wyjeżdżają do pracy z centrów miast i pozostawiają swoje miejsca parkingowe puste. Druga grupa to ci, którzy borykają się z problemem parkowania w centrach miast (brak miejsc, wysokie opłaty parkingowe). Celem projektu jest zapełnienie luki usługowej z wymiernym pożytkiem dla obu tych grup. Życzymy im powodzenia.

apla

Materiały uzupełniające w tematyce iParkomat

parkomi.pl  – jeszcze inny wariant na rezerwację miejsca parkingowego.

Zarezerwuj parking i ciesz się zaoszczędzonym czasem.

Niech inni szukają wolnego miejsca… Ty już masz!

  • www.telix.pl – iParkomat aplikacja do szukania miejsc parkingowych przez internet, wytłumaczona poprzez wideo   (iq.link zaktualizowany 2014-04-15)

Dodaj komentarz