Jak pozbyć się upierdliwego klienta?

8-O Upierdliwy klient… 8-O

…to poważna przeszkoda w prowadzeniu Ważnego Biznesu.

projekt iqarius - strona ekspercka8-O Na takie całkiem sensowne pytanie, postawione w tytule, jeden z niezidentyfikowanych internautów został przekierowany z wyszukiwarki Google na strony naszego Projektu w poszukiwaniu odpowiedzi.  I jej tu nie znalazł. Projekt IQ-@rius nie był bowiem budowany z myślą o tym by doradzać jak pozbyć się klienta, tylko raczej jak go przyciągnąć do naszego biznesu.


Upierdliwy klient  – Czekamy na opinie – temat do rozwinięcia

Główną cechą ludzi niestety jest to, że …. potrafią być denerwujący. Wybuchowy charakter nie pomoże w kontakcie z „upierdliwym” klientem. Zachowaj spokój.

Pierwszym przykładem podsuniętym nam przez niezastąpione Wielkie G. jest grupa tematyczna założona przez Zbigniewa Piotra Kotarbę pod tytułem Upierdliwy klient na serwisie GoldenLine   Z chęcią przyłączamy się do tego projektu.

Sprzedawco! Klient Wasz Pan!

Dzięki niemu zarabiacie, więc wysilcie się trochę i bądźcie bardziej mili. To z pewnością przełoży się na Wasze samopoczucie jak i zyski!

Temat postawiony w tytule jest co najmniej kontrowersyjny. Dlatego poniżej będziemy dodawać nowe przykłady wyłapywane na internecie dla sprowokowania komentarzy. Pomimo przeważających stereotypów ekipa nasza ubolewa jednakże nad powszechnym przekonaniem, że klient upierdliwy to nasz wróg i należy go zniszczyć za wszelką cenę. – To był żart oczywiście.

apla

Materiały uzupełniające w tematyce upierdliwy klient:

  • www.webhostingtalk.pl – dyskusja z roku 2012 na temat jak pozbyć się upierdliwego klienta     (iq.link zaktualizowany 2014-04-16)
  • bizneszone.pl – Tu z kolei porady dla młodego biznesmena jak być upierdliwym dla niewywiązujących się dostawców.   (iq.link zaktualizowany 2014-07-10)
  • Facebook – Internetowi fani określenia Upierdliwy klient podają przykłady specyficznej upierdliwości.   (iq.link zaktualizowany 2014-09-06)
  • upierdliwykonsument.pl – Blog pod tytułem Upierdliwy konsument czyli przykłady z życia wzięte.   (iq.link zaktualizowany 2015-02-15)

Dodaj komentarz