System łatwych rezerwacji przystosowany do urządzeń mobilnych.

8-O Serwis rezerwacyjny – Łatwa rezerwacja 8-O

Dokonuj rezerwacji z ekranu smartfona.

rezerwacje 8-O Projekt IQ-arius prezentuje najnowsze odkrycie internetowe zasugerowane przez naszych użytkowników – serwis internetowy zaprojektowany w celu dokonywania łatwych rezerwacji online. Serwis przystosowany jest idealnie dla: Salonów fryzjerskich, SPA, Warsztatów samochodowych, Gabinetów, Myjni, Obiektów sportowych, Lekarzy, Szkół tańca i nauki jazdy, Pensjonatów, Twojej firmy. Serwis ten nazywa się : Łatwa rezerwacja


Jest to jedem z trzech (luty 2014 r.) serwisów poświęconych praktycznej realizacji idei ułatwiającej rezerwowanie wizyt online. Jest to nowoczesne i skuteczne rozwiązanie dla małych biznesów pozwalające na rozszerzenie bazy nowych klientów i utrwalenie więzi z klientami stałymi. Uczestnictwo w tym systemie jest bezpłatne na okres 60 dni co pozwala na dokładne zapoznanie się z jego zaletami i wadami. Najważniejsze, że strona internetowa na której zamiesczone są instrukcje, jest dostosowana do możliwości internetu mobilnego. Oto co piszą sami autorzy.

Rezerwacje krok po kroku:

 Jak się posługiwać naszym systemem?

  1. Załóż konto przez internet za darmo
  2. Wprowadź grafiki pracy i skonfiguruj system dla swojej firmy
  3. Twoi klienci mogą już rezerwować terminy przez specjalną stronę WWW lub SMS
  4. Po 60-ciu dniach zdecydujesz co dalej: rezygnacja albo kontynuacja usługi

Łatwa rezerwacja – JAK TO DZIAŁA?

Najlepiej udać się na ich stronę internetową, zapoznać się z regulaminem i przetestować darmowo przez 60 dni. Dla tych co chcą się zapoznać z konkurencją zapraszamy na strony innych podobnych serwisów  które oferują usługi podobne

A tych co już skorzystali z usług rezerwacyjnych online oferowanych przez polskojęzyczne serwisy zapraszamy do składania komentarzy.

Dodaj komentarz

Iqarius Creation Group
Luty 2014

Systemy rezerwacji online ,
Copyright 2009 - 2019 © ICG. Projekt IQ-arius. Portale dla każdego.
Linki, które pokazujemy na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Ich aktualność była sprawdzona przez edytora.