Zamawianie wizyt. Serwis rezerwacyjny wizyta.pl

8-O Serwis rezerwacyjny – Wizyta.pl – system rezerwacji 8-O

Rezerwuj wizyty przez Internet.

rezerwacje 8-O Projekt IQ-arius w ramach poszukiwania innowacyjnych rozwiązań prezentuje do oceny nowy serwis internetowy, w aktywnej fazie rozwojowej, poświęcony idei rezerwowania miejsca w salonie fryzjerskim czy kosmetycznym, na korcie tenisowym, w gabinecie lekarskim lub stomatologicznym. Serwis ten prowadzi progresywną akcję marketingową a nazywa się : Wizyta.pl


Rezerwacje online w stylu Wizyta.pl.

To praktyczne rozwiązanie dla małych biznesów. Ułatwia prowadzenie biznesu, pozwala na rozszerzenie bazy nowych klientów i utrwalenie więzi z klientami stałymi. Uczestnictwo w tym systemie wymaga wykupienia pakietu, niemniej możliwości adaptacji wyglądają zachęcające i wciąż są rozszerzane o nowe rozwiązania. Zachętą do wypróbowania systemu jest 14-dniowy okres próbny bezpłatny.

Poniżej aktualne możliwości i funkcje systemu przedstawione w tabelce. Najważniejsze że rezerwacji można dokonywać przez Internet z dowolnego urządzenia sieciowego.

Funkcje systemu

Aktualny kalendarz
Zawsze aktualny kalendarz dostępny przez internet dla Ciebie i Twoich klientów z historią wizyt
Pierwszy wolny termin
Całkowicie automatyczne wyszukiwanie pierwszego wolnego terminu pozwala efektywniej wypełniać kalendarz
Wolne dni/godziny
Rozbudowany moduł do ustawiania wolnych dni i godzin
Recepcja
Moduł recepcji z opcją dokonywania rezerwacji oraz widokiem zajętości poszczególnych osób i zasobów
Automatyczne przypominanie
System automatycznie przypomina o zaplanowanych wizytach za pomocą SMSa i emaila
Odwoływanie
Możliwość odwołania wizyty za pomocą SMS i email
System Wizyta.pl posiada jeszcze wiele przydatnych funkcji i staramy się, aby co miesiąc dodawać nowe opcje.

Wizyta.pl – JAK TO DZIAŁA?

By się przekonać, najlepiej obejrzeć starannie przygotowany filmik edukujący (który udostępniamy poniżej) a następnie udać się na ich stronę internetową, zapoznać się z regulaminem i przetestować darmowo przez 14 dni.

Dla tych co chcą się zapoznać z konkurencją zapraszamy do naszych artykułów gdzie przedstawiamy podobne serwisy  oferujące usługi rezerwacyjne oparte na innych rozwiązaniach.

Śledzimy z uwagą rozwój usług w tej branży i wierzymy że wygra najlepszy. A tych co już skorzystali z usług rezerwacyjnych online oferowanych przez polskojęzyczne serwisy i mają swoje spostrzeżenia, zapraszamy do składania komentarzy.

apla

Materiały uzupełniające w tematyce rezerwacja wizyt:

  • Urząd Miejski Poznań – Strona rezerwacji wizyt w poszczególnych wydziałach urzędu   (iq.link zaktualizowany 2015-02-04)

Dodaj komentarz