Page rank. Mocne posunięcie Wielkiego G. pokazujące potęgę monopolisty.

8-O Przywracanie realnych wyników wartościowych, czy coś innego? 8-O

Jedno z wielu posunięć pokazujące, że nie ma siły na potęgę monopolu w pozycjonowaniu światowym.

projekt iqarius - strona ekspercka8-O Wielkie G. nawet się nie tłumaczy. SEO-wcy znów zostali zaskoczeni. Oto najpierwsze komentarze (6 grudnia 2013 r.)
 (po angielsku)
(po polsku)
W naszych ostatnich komentarzach na temat tego zjawiska pisaliśmy najpierw, że gOOgle zwariowało. Póżniej o tym że Pozycjonowanie organiczne wróciło do łask  Następne z posunięć Googli świadczy tylko o tym ze potentat nie liczy się z niczyją opinią i pokazuje że albo jesteś z nami albo przeciwko nam.


5 lub 6 grudnia 2013 r. Google bez oficjalnego powiadomienia zmieniło parametry określające tak zwany Page Rank. . Od razu zostało to zauwazone w kręgach SEO-wców utrzymujących się z dochodów pozycjonerskich. Działanie to utwierdziło nas w przekonaniu, że teoria antyindeksacji relatywnej  rozpracowana w  Projekcie IQ-arius i na stronach z nim związanych, jest na obecne i przyszłe czasy najlepszą odpowiedzią na dylematy właścicieli stron internetowych – komu powierzyć działania promocyjne i jak przeinwestować środki przeznaczone na reklamę internetową.

Projekt IQ-arius – od początku swojego istnienia – nastawiony był na pozycjonowanie organiczne i to obecnie owocuje. Od kiedy opublikowaliśmy nasz pierwszy kontrowersyjny artykuł pod tytułem „Czy Google zwariowało, czy popiepszone algorytmy” wyraźnie widać że jest to jedyna droga w dobrym kierunku.  Ciężka praca właścicieli stron internetowych, którzy dbają o swoją reputację i publikują oryginalne oraz wartościowe materiały jest i będzie doceniana w przyszłości.

Prosimy o komentarze.

Dodaj komentarz