Masowy marketing mailowy i jego wyniki na przednówku roku 2015.

8-O Masowy marketing mailowy 8-O

zastosowany przez firmę zajmująca się usuwaniem negatywnych komentarzy na internecie.

zaistniej online 8-O Usuwanie negatywnych treści, opinii i komentarzy z internetu. Skorzystaj z doświadczenia naszej firmy w zakresie usuwania negatywnych treści, opinii i komentarzy. Zadbaj o ochronę wizerunku w sieci! Taki mailing pojawił się (w sierpniu 2013 roku) w sieci wysłany przez Biuro Obsługi Klienta firmy, której nazwa widnieje na naszej ilustracji.
… Na podstawie zaproszenia do zapoznania się z ofertą, strona ta została wybrana przez zespół analityczny Projektu IQ-@rius do praktycznych badań nad teorią antyindeksacji relatywnej.


Marketing mailowy – metodologia masowego mailingu.

25 sierpnia 2013 PReal’s public relations – Biuro Obsługi Klienta – adres emailowy bok@preals.pl rozesłało masowy mailing w celu poprawienia wyszukiwalności swojej własnej strony internetowej na internecie oraz zdobycia nowych klientów. Mailing zawiera reklamę w postaci pliku graficznego zachęcającą do zapoznania się z ofertą firmy.

Na zakończenie mailingu w stopce umieszczona została standardowa formułka:


Mail nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa handlowego. Zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r, nr 144 poz. 1204 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r.) oraz dyrektywą UOKiK:
Dopuszczalne jest przesłanie na adres e-mail pytania czy adresat zgadza się na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowej.
Adresy e-mail służące do kontaktu pozyskane zostały z ogólnodostępnych źródeł.


Analiza skuteczności masowego mailingu.

O skuteczności tej akcji przekonamy się w najbliższej przyszłości. Na razie odnotowujemy oceny rankingowe p0brane z serwisu Alexa.com w dniu 1 września 2013 roku.

  • Alexa Traffic Rank: 2,265,666
  • Poland Traffic Rank in PL: 54,8272
  • Sites Linking In: 26

Pisane 1 września 2013 roku. Projekt IQ-arius

Powraciliśmy do tego tematu dwukrotnie (w kwietniu i w grudniu 2014 roku).

Możemy stwierdzić z czystym sumieniem, że wyniki rankingowe po akcji mailowej nic się nie poprawiły a nawet uległy małemu pogorszeniu. Natomiast wraz z upływem czasu i zsumowaniem działań promocyjnych pozycja tej strony stopniowo się poprawia. Aktualny ranking można sprawdzić poprzez nasz IQ-link:

  • serwis alexa – ranking bieżący preals.pl   (iq.link zaktualizowany 2014-12-16)

 

Dodaj komentarz

Iqarius Creation Group
Grudzień 2014

Our promotions ,
Copyright 2009 - 2022 © ICG. Projekt IQ-arius. Portale dla każdego.
Linki, które pokazujemy na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Ich aktualność była sprawdzona przez edytora.