Strategia internetowa – dzierżawa panelu administracyjnego.

8-O Strategia internetowa 8-O

Dzierżawa panelu administracyjnego. Jeden z przykładów strategii

strategia internetowa8-O Strategia internetowa. Powodem, dla którego firmy powinny oprzeć swój byt na strategi  internetowej, jest fakt zmiany przez klientów sposobu poszukiwania informacji. Najszybciej zdobycie informacji dokonuje się przez internet. Co prawda Klienci wciąż odwiedzają sklepy, rozmawiają ze sprzedawcami, przeglądają prasę, porozumiewają się z przyjaciółmi ale internet jest zawsze pod ręką zwłaszcza gdy mamy w kieszeni smartfona z podłączeniem do internetu. Internet staje się obecnie, pierwszym i podstawowym źródłem zdobywania informacji o produkcie, firmie, itp.


Przykładem strategii internetowej dla małej, jednoosobowej firmy może też być ogłaszanie się na popularnych forach biznesowych.
Taka oto informacja ukazała się na BiznesForum.pl 5 lutego 2012 roku.

 

Wydzierżawię stronę internetową przynoszącą zyski. Dzierżawa obejmować będzie cały skrypt, serwer oraz domenę. Szczegóły w wyżej wymienionym ogłoszeniu.
Stronę można obejrzeć na ig Zarabia na sprzedaży „certyfikatów” oraz na promowaniu sklepu internetowego. Zysk z certyfikatów jest w całości dla osoby dzierżawiącej a prowizja wynosi 10%.
Do całej inwestycji dodatkowo jest potrzebna drukarka, papier czerpany i tuby do pakowania. Obecny właściciel strony internetowej obiecuje pomoc techniczną, a więc:

  • pozycjonowanie, 
  • domenę, 
  • skrypt, 
  • utrzymanie na serwerze
  • projekt certyfikatu

Kwota dzierżawy do  ustalenia.

Dodaj komentarz