Strategia internetowa – dzierżawa panelu administracyjnego.

8-O Strategia internetowa 8-O

Dzierżawa panelu administracyjnego. Jeden z przykładów strategii

strategia internetowa8-O Strategia internetowa. Powodem, dla którego firmy powinny oprzeć swój byt na strategi internetowej, jest nieustanna tendencja do zmiany metod poszukiwania użytecznych informacji. Najszybciej i najprościej dokonuje się tego przez internet. Co prawda Klienci wciąż odwiedzają sklepy, rozmawiają ze sprzedawcami, przeglądają prasę, porozumiewają się z przyjaciółmi ale internet jest zawsze pod ręką zwłaszcza gdy mamy w kieszeni smartfona, a z podłączeniem do internetu jest coraz lepiej. Internet staje się więc obecnie, pierwszym i podstawowym źródłem zdobywania informacji o produkcie, firmie, itp.

Przykład sprzed lat


Wydzierżawię stronę internetową przynoszącą zyski. Dzierżawa obejmować będzie cały skrypt, serwer oraz domenę. Szczegóły w wyżej wymienionym ogłoszeniu.
Stronę można obejrzeć na ig Zarabia na sprzedaży „certyfikatów” oraz na promowaniu sklepu internetowego. Zysk z certyfikatów jest w całości dla osoby dzierżawiącej a prowizja wynosi 10%.
Do całej inwestycji dodatkowo jest potrzebna drukarka, papier czerpany i tuby do pakowania. Obecny właściciel strony internetowej obiecuje pomoc techniczną, a więc:

  • pozycjonowanie,
  • domenę,
  • skrypt,
  • utrzymanie na serwerze
  • projekt certyfikatu

Kwota dzierżawy do  ustalenia.

apla

Materiały uzupełniające w tematyce dzierżawa strony internetowej:

  • egospodarka.pl – Podatkowa ocena strategii internetowej dla małej, jednoosobowej firmy z tytułu dzierżawy jest opisana pod podanym linkiem (iq.link zaktualizowany 2018-02-14)

Dodaj komentarz