Serwis prawno-pracowniczy

8-O Serwis prawno – pracowniczy 8-O

Wersja internetowa do wykupienia w subskrypcji

projekt  iqarius - serwis - prawno- pracowniczy 8-O Serwis Prawno-Pracowniczy” to kompleksowe informacje na temat prawa pracy, ubezpieczeń, wynagrodzeń, związków zawodowych, spraw socjalnych, podatków dla kadrowej i bhp. Wydanie internetowe „Serwisu Prawno-Pracowniczego” stanowi pełne odzwierciedlenie czasopisma w wersji papierowej, które umożliwia korzystanie z zawartości bieżącego numeru oraz numerów archiwalnych. Atutem wydania internetowego jest szybka wyszukiwarka, która pozwala łatwo odnaleźć szukane zagadnienie w całym czasopiśmie oraz niezbędnik, w którym znajdują się aktywne druki, przepisy, publikatory itp.


Tygodnik przedstawia najnowsze orzecznictwo. W czasopiśmie znajdują się zarówno artykuły czytelnie podzielone na bloki tematyczne jak i wywiady, porady w formie listów, interpretacje urzędów, wzory umów, komentarze do przepisów, wyliczenia (np. dotyczące wynagrodzeń), przykłady kontrowersyjnego orzecznictwa. Raz w miesiącu czytelnicy otrzymują obszerne opracowanie jednego z tematów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń.

„Serwis Prawno-Pracowniczy” to wysoka jakość publikowanych tekstów autorstwa uznanych autorytetów z urzędów państwowych (m.in. PIP, GIP, ministerstw, ZUS), prawników z kancelarii prawnych oraz pracowników firm doradczych.

Zalety wydania internetowego:
błyskawiczna dostawa
intuicyjna nawigacja
szybka wyszukiwarka
wygodna archiwizacja

Dodaj komentarz

Iqarius Creation Group
Czerwiec 2014

Internet w pigułce , ,
Copyright 2009 - 2019 © ICG. Projekt IQ-arius. Portale dla każdego.
Linki, które pokazujemy na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Ich aktualność była sprawdzona przez edytora.