Skrzynka pamięci o Falkito. Historia mitu, który się nie spełnił. Upadłe marzenia o szybkim zysku! Hit lat ubiegłych. Przeczytajcie ku przestrodze!!!!

8-O Ciekawostki o Falkito 8-O

Oryginalne teksty jakie w języku angielskim pojawiają się regularnie na ich blogu – nazwijmy go „oficjalnym”.

projekt iqarius - strona ekspercka 8-O To już historia. Lubiłem czytać ten blog. Ustawiałem sobie wyszukiwarkę Google na słowo Falkito. Szukanie zaawansowane, ostatni tydzień i zawsze pojawiała się jakaś sensacyjna wiadomość. I zawsze na czele wyszukiwań pokazywał się ten sam angielsko-języczny blog pisany przez kolegę Ivars Gaidelis. I zawsze obiecywanki, że to już na dniach. Zacząłem się tym pasjonować od 8 marca 2012 roku. Ot taka ciekawość dziennikarska.
Nie zaangażowałem się finansowo w to przedsięwzięcie, ale byłem ciekawy jak czuły się całe rzesze zawiedzionych. Jak czuli się wszyscy czekający na upragniony start obiecywany wciąż i nieustannie od kilku miesięcy. Wszyscy drobni ciułacze co zainwestowali swoje oszczędności w złudną nadzieję niesamowitych zysków. Projekt IQ-arius ostrzegał. Pisaliśmy o tym wcześniej


Pod przykrywką „Wielkie wiadomości” pojawiła się dziś (8 marca 2012 r.) na internecie króciutka notatka. Publikujemy ją w oryginale poniżej. Cios nożem w plecy dla zawiedzionych setek tysięcy użytkowników którzy zawierzyli nachalnej reklamie i czekali jak na zbawienie na wielkie otwarcie strumienia pieniędzy płynących do ich kieszeni w momencie startu Falkito…

Żeby się o tym przekonać trzeba przeczytać oficjalną zapowiedź tego wydarzenia opublikowaną nie gdzie indziej tylko na oficjalnej stronie blogowej niewypału Falkito.

Great News

Hello Falkito Partners

Finally we are in the last Phase to Launch our Falkito Business with a fully working support System.
We have nearly all work done to bring our system online. The final Data upload will take max 48 hours. We have integrated new features and you will be excited.
The Support team will send you 2 hours before we shut down the domain www.falkito.com an Email with your new Referal Link that you can start immediately. We looking forward to work with you in this phantastic opportunity. This is for you as Pre Information.

Your Falkito Support Team

Naprawdę nie trzeba znać wiele angielskiego by zrozumieć o co tu chodzi.

UWAGA!!!

Żeby nie być posądzanym o jednostronność Projekt IQ-arius pokazuje najnowszy  link do prezentacji wideo opublikowanej w języku polskim. Prezentacja jest godna polecenia bo jest bardzo szczera i szczegółowa. Warto ją obejrzeć do końca. Prezentacja pojawiła się wczoraj (10 marca 2013r.) Okazuje się, że najniższa stawka wejściowa została obniżona do 29 Euro. Jak pisaliśmy poprzednio było to 99 Euro.

Falkito. Czy chcesz przystąpić do tej inicjatywy?.

 

Jeżeli potrzebujesz więcej  informacji skontaktuj się z nami. Wyjaśnimy.

 

2 odpowiedzi na „“Skrzynka pamięci o Falkito. Historia mitu, który się nie spełnił. Upadłe marzenia o szybkim zysku! Hit lat ubiegłych. Przeczytajcie ku przestrodze!!!!””

  1. I could not resist commenting. Perfectly written!

  2. Mamy rok 2018 i tylko wspomnienia o FALKITO. Jeżeli wpiszemy to słowo w wyszukiwarkę Wielkiego G. to od razu pojawią się teksty ostrzegające przez Projekt Iqarius.

Dodaj komentarz

Iqarius Creation Group
Luty 2019

Bliżej nieokreślonego celu, Skrzynka pamięci ,
Copyright 2009 - 2019 © ICG. Projekt IQ-arius. Portale dla każdego.
Linki, które pokazujemy na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Ich aktualność była sprawdzona przez edytora.