Zamiast Forum

8-O Zamiast Forum 8-O

Zapytania i odpowiedzi

projekt iqarius - forum projektu 8-O Projekt IQ-arius to portal innowacyjny. Nie musimy wzorować się na wielkich portalach społecznościowych i produkować bałaganiarskich zapisów typu Forum, gdzie każdy może się wypowiadać na dowolne tematy, a w rzeczywistości jak to mówią amerykanie „Nobody cares” czyli cała ta infrastruktura służy tylko do zaspokajania przerośniętego ego pospolitych użytkowników i tym samym do zwiększania ilości wejść na dany serwis . Ilości wejść służących w celu podniesienia statystyk procentowego udziału na rynku. O tym się głośno nie mówi, ale taka jest prawda.


My więc, posługując się naszą supportową (wspomagającą) stroną będziemy zamiast Forum publikowali w przystępnej formie – zbliżonej do FAQ (Frequently Asked Questions) zapytania do naszego serwisu wraz z odpowiedziami naszych ekspertów. Odpowiedzi kierujące zainteresowanych do najbardziej adekwatnych artykułów naszego serwisu. Jeżeli ktoś uważa, że nasze odpowiedzi nie są kompletne i chciałby wtrącić  swoje trzy grosze i podać lepsze źródła informacji, nie musi się krępować. Niech poda swoje uwagi w komentarzach.

Na pewno nie zignorujemy.

Prosimy kliknąć na nasz IQ.LINK

Dodaj komentarz

Iqarius Creation Group
Styczeń 2013

For members only , , ,
Copyright 2009 - 2022 © ICG. Projekt IQ-arius. Portale dla każdego.
Linki, które pokazujemy na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Ich aktualność była sprawdzona przez edytora.