Projekt IQ-arius ??? Zastanawiasz się dlaczego się znalazłeś na tej właśnie stronie?

prawdopodobnie zostałeś tu przekierowany…  8-O

… szukając odpowiedzi na nurtujące cię problemy wpisując zapytanie w wyszukiwarkę?


projekt iqarius - strona ekspercka
8-O Projekt IQ-@rius to nowatorski wortal pinternautyczny, zawierający treści edukacyjno-informacyjne. To skoncentrowana baza wiedzy w problematyce prowadzenia firmowych stron internetowych oraz  marketingu internetowego.
Ten portal tematyczny zawiera również witalne informacje promocyjne (promujące wybrane strony internetowe  wchodzące w skład tego Projektu). Projekt IQ-arius przekłada na prosty język zagadnienia trendów nowoczesnego marketingowego internetowego jakie skutecznie funkcjonują na dzisiejszym rynku i będą przydatne w najbliższej przyszłości.


Jeżeli znalazłeś się na tej stronie, a to czego szukasz, nie znajduje się w poniższym tekście, przeszukaj naszą bazę danych. Wpisz interesującą Cię frazę zapytań w okienko poszukiwań naszej wewnętrznej wyszukiwarki położone w prawym górnym rogu.

Jeżeli nie wspomnieliśmy tego na początku to Projekt IQ-arius jest równocześnie wylęgarnią nowych pomysłów internetowych.

Jednym z nich jest nasz inteligentny IQ.link 


Projekt IQ-arius to nowatorska idea.  To, jak mówią Amerykanie „New kid on the Block” – coś lepszego, coś bardziej sensownego. Innowacyjna propagatornia i wylęgarnia inteligentnych portali tematycznych (wortali) oraz innych form szeroko rozumianych witryn internetowych. To nowa strategia wiodąca do sukcesu.

Projekt ten, wykreowany przez Iqarius Creation Group, to rewolucyjnie prosty sposób wbudowania treści merytorycznych w formę mini-portalu tematycznego. Rozwiązanie takie pozwala każdemu przedsiębiorcy stworzyć dedykowaną witrynę internetową pracującą na jego potrzeby.  Naszą dumą jest bogaty dorobek opublikowanych, nie do powstydzenia, profesjonalnie zaprojektowanych i wykonanych stron internetowych o różnorodnej tematyce i kompleksowości wykonania. Każda taka witryna; czy to portal tematyczny, czy  dedykowana strona osobista, sklep internetowy czy serwis ogłoszeniowy jest wykładnią wizji pomysłodawcy i twórczej pracy jej wykonawców. Klienta cenimy za inicjatywy i idee wnoszone do projektu a nasza praca, wiedza, doświadczenie i entuzjazm, przyczyniają się do wspólnego sukcesu.

IQ-arius translatoryczny Projekt IQ-ariusto już nasza historia. To nasz pierwszy rozbudowany portal tematyczny czekający na swojego nowego właściciela.
 

Projekt IQ-arius jest propagatorem Idei Przyjaznego Internetu. My, jako wykonawcy, nie narzucamy nikomu wytartych szablonów, a wprost przeciwnie, staramy się dyskretnie podpowiadać jak pokonywać problemy techniczne, jakich użyć metod i rozwiązań by to co się zalęgło w głębi myśli naszego Klienta przeistoczyło się w piękną i funkcjonalną stronę internetową. Przykłady naszego dotychczasowego dorobku przedstawiamy do oceny i analizy na stronach promocyjnych. Strony promocyjne to kluczowe elementy naszej strategii. Pozwalają one na wypromowanie świeżo powstałej strony internetowej. Dalszą częścią tej strategii jest wypróbowany system antyindeksacji relatywnej będący podstawą patentu IQ-arius’a.

Dodaj komentarz