ClassiPress – Szablon serwisu ogłoszeniowego pracujący na CMS WordPress. Obecnie wersja 3.3.

8-O ClassiPress – szablon serwisu ogłoszeniowego. 8-O

Dostępny w wersji polskiej.

ClassiPress szablon 8-O Wszyscy zainteresowani polską wersją serwisu ogłoszeniowego Classipress 3.1. mogą pobrać moje darmowe tłumaczenie na oficjalnej stronie AppThemes. Od niedawna moje tłumaczenie zostało udostępnione w sekcji /support/languages/classipress/. W razie pytań proszę o kontakt. Tak pisała autorka bloga e-beetle.pl  ClassiPress 3.1. w październiku 2011 roku.


Szablon serwisu ogłoszeniowego

Rozpoczął się rok 2015 a ClassiPress wciąż ewoluuje. Najnowsza wersja to:
Current version: 3.4   (released November 28, 2014)

Anutka przestała działać na internecie choć jej blog dalej istnieje.

ClassiPress jest rozbudowanym systemem ogłoszeniowym, pozwalającym na automatyczne pobieranie opłat za ogłoszenia oraz posiadającym wiele innych wbudowanych rozwiązań. Najnowsza wersja CP 3.4 poprawiła wiele błędów wersji 3.3.

Natomiast sama wersja 3.3 była w pewien sposób rewolucyjna.. Panel administracyjny został przeorganizowany dla ułatwienia obsługi. Jednak największą zmianą w Classipress 3.3 było ustanowienie kompatybilności z urządzeniami mobilnymi. Poczynając od wersji 3.3 Classipress jest teraz skalowalny na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony. Motyw Classipress w wersji mobilnej wygląda świetnie, a przede wszystkim jest funkcjonalny i przyjazny dla użytkowników.

O  zaletach ClassiPess i nie tylko pisała Ania (Anutka)  na swoim blogu  e-beetle.pl jeszcze w roku 2013. Teraz ślad po niej zaginął.

apla

Materiały uzupełniające w tematyce szablon serwisu ogłoszeniowego:

  • wpportale.plŁ – serwis ogłoszeniowy oparty na Classipress   (iq.link zaktualizowany 2015-02-04)
  • www.appthemes.pl – Polskie forum dla użytkowników Classipress   (iq.link zaktualizowany 2015-03-11)

Dodaj komentarz

Iqarius Creation Group
Marzec 2015

Serwis ogłoszeniowy , , ,
Copyright 2009 - 2018 © ICG. Projekt IQ-arius. Portale dla każdego.
Linki, które pokazujemy na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Ich aktualność była sprawdzona przez edytora.