Część historyczna (2). Projekt IQ-arius – strona konserwatystów-ironistów.

8-O
To też część naszej historii. Student informatyki w ramach swojej pracy dyplomowej dokonał analizy Projektu IQ-arius.


18 listopada 2012r.

No dobra, ta strona może być fajna – myślę sobie, ale o co właściwie tu chodzi? …

… co z tego? Co z tego, skoro na stronie znajdujemy wiele świecidełek zamiast konkretnych treści. Za dużo jest tam elementów menu, nieintuicyjnego zresztą, które skutecznie odwracało moją uwagę od ich pierwotnego założenia. Bawiłem się muzycznymi klockami … oraz podejrzałem teledyski o zabarwieniu erotyczny, poczytałem dowcipne artykuły, podejrzałem śmieszne filmiki z udziałem Amerykanów, ale wciąż nie wiem czym tak naprawdę IQ-arius jest. Mogłem się już tylko domyślić. To strona konserwatystów-ironistów, którzy poddają nas różnym testom – w tym na inteligencję. Lub na refleks – http://projekt.iqarius.pl/2012/05/internetowytest-alkoholowy/

Na tej stronie panuje chaos, reklamują się jako strona, która pomaga zaistnieć w sieci innym stronom, ale brak u nich komentarzy czy jakiegokolwiek dowodu na obecność użytkowników. Jedyne co robią to reklamują inne strony i zalecają używanie ich w wersji mobilnej. Przetestowałem. Głównie te dla dorosłych!


Dodaj komentarz

Iqarius Creation Group
Styczeń 2013

Piszą o nas , ,
Copyright 2009 - 2019 © ICG. Projekt IQ-arius. Portale dla każdego.
Linki, które pokazujemy na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Ich aktualność była sprawdzona przez edytora.