Popieramy bo polskie.

8-O Popieramy bo polskie 8-O

Korzystajmy z doświadczeń zagranicznych, ale popierajmy co polskie.

projekt iqarius - popieramy co polskie 8-O Projekt IQ-@rius jest polskim przedsięwzięciem, choć prowadzonym z zagranicy, a więc naturalnie popiera  rozwojowe polskie inicjatywy internetowe.


Popieramy bo polskie to nasz tag firmowy. Popieramy polskie inicjatywy internetowe o ile takowe dotrą do naszej świadomości i wzbudzą nasze zainteresowanie.

Oto nasz pierwszy, przykładowy wynalazek z grudnia 2012 roku:
(Dla sprostowania,  przedstawiony projekt nie został wynaleziony przez ludzi związanych z Projektem IQ-@rius tylko odnaleziony na Internecie przez nasz Zespół Programowy).

Kredyty za jego uruchomienie należą się jego twórcom.

Baniak.pl

Co piszą twórcy o samych sobie:

Jeśli chcesz podzielić się z nami własnymi wrażeniami, opiniami, sugestiami czy świetnymi pomysłami, które chętnie będziemy wdrażać w życie, skorzystaj z zakładki Sugestera (Twoja sugestia) dostępnej na prawym marginesie strony po zalogowaniu się.

W pozostałych sprawach np. jeśli chciałbyś dołączyć do ekipy rozwijającej projekt pod kątem merytorycznym lub informatycznym możesz zgłosić swoją kandydaturę pisząc na admin@baniak.pl

Dla Sponsorów

Jeśli dostrzegasz potencjał serwisu i chciałbyś wesprzeć jego rozwój w zamian za informacje o tym, że to właśnie Ty i Twoja firma aktywnie nas wspomagacie, napisz partner@baniak.pl.

Podajemy link do modułu kontaktowego serwisu baniak.pl , ludzi którzy zajmują się branża akwarystyczną,  ludzi których łączy pasja utrzymywania domowego akwarium w stanie zbliżonym do perfekcji.  

O innych, zauważonych przez nas inicjatywach podobnego typu można przeczytać a innych stronach naszego serwisu wpisując w wewnętrzną wyszukiwarkę frazę: „bo polskie„.

Dodaj komentarz