Najpopularniejsze serwisy tematyczne w Polsce.

8-O Najpopularniejsze serwisy tematyczne w Polsce 8-O

Jak inni rankingują serwisy internetowe posługując się badaniami statystycznymi.

najpopularniejsze serwisy internetowe by projekt iqarius8-O Najpopularniejsze serwisy tematyczne w Polsce.
Dział ten powstał z uwagi na duże zapotrzebowanie na takową informację. Internautów interesuje jakie serwisy internetowe są najbardziej popularne a więc najczęściej odwiedzane i rokujące uzyskiwanie jak największych dochodów z reklam. Ponieważ jednak serwisy internetowe różnią się bardzo tematyką i zasięgiem oddziaływania powstała potrzeba klasyfikacji tematycznej. Projekt IQ-@rius w procesie analizy działalności portali tematycznych wyłapuje linki do stron internetowych zajmujących się publikowaniem rankingów i udostępnia te dane dla swoich sympatyków.


Wirtualnemedia.pl

Jest to portal o mediach, reklamie i internecie. Portal ten prezentuje zestawienie miesięczne najpopularniejszych witryn tematycznych z rozbiciem na około 20 kategorii; m.in. biznes, erotyka, społeczności, sport, motoryzacja, e-commerce lub informacja. Ranking publikowany jest z pewnym poślizgiem. Przykładowo, w końcu maja 2015 roku możemy zapoznać się z rankingiem z marca 2015 roku. W serwisie tym możemy również cofnąć się w czasie i porównać rankingi z poprzednich miesięcy. Zapraszamy do naszych materiałów uzupełniających.

Wyszukiwarki i katalogi: W grudniu 2014 roku serwisy Google zyskały w skali roku 1,41 mln polskich użytkowników, a Ask.com stracił 1,02 mln. Strony Panoramy Firm przy 335,5 tys. użytkowników mniej niż rok wcześniej zanotowały o 1,2 mln odsłon krajowych więcej, natomiast MSN przed rokiem był jeszcze włączony do Grupy Gazeta.pl.

GazetaPrawna.pl

Gazeta prawna publikuje wiele rankingów odnoszących się do różnych dziedzin życia społecznego związanego z finansami. Nas interesują strony internetowe więc nie mogliśmy nie zauważyć jak klasyfikują się według ocen tej gazety strony internetowe głównych ubezpieczycieli. Więcej o tym w naszym linku w materiałach uzupełniających.

apla

Materiały uzupełniające w tematyce najlepsze serwisy tematyczne:

  • www.wirtualnemedia.pl – najpopularniejsze serwisy tematyczne (raporty opracowywane co miesiąc)   (iq.link zaktualizowany 2015-04-04)
  • GazetaPrawna.pl – Najlepsze serwisy internetowe ubezpieczycieli (grudzień 2014 r.) (iq.link zaktualizowany 2014-12-27)
  • www.wirtualnemedia.pl – Najpopularniejsze serwisy tematyczne w marcu 2015 roku   (iq.link zaktualizowany 2015-05-10)

Dodaj komentarz