Chłam internetowy – czyli copywriting zdegenerowany. Po co istnieje taka strona? Nasze zdanie o automatycznych generatorach tekstu.

8-O COPYWRITING zdegenerowany 8-O

Chłam internetowy – czyli pewne teksty pojawiające się na internecie mogą wprawić nas w osłupienie.

chlam internetowy8-O Copywriting zdegenerowany. Chłam internetowy (inaczej: bubel, tandeta, rzecz bezwartościowa, byle co, chała, lipa, chałtura lichota , dziadostwo, plewy, gniot, koszmarek , badziewie, szajs, perełka w cudzysłowie itp.) to typ stron które mogą zawierać idiotyczny teksty tak jakby były adresowane wyłącznie do bezmózgowego typu użytkowników internetu przedstawionych (nie obrażając) na załączonym obrazku.


Wyłapany przez nas (w styczniu 2013 roku) zamieszczony poniżej tekst jest tylko drobnym przykładem tekstów pojawiających się codziennie na Internecie. Odnosi się on do narastającej tendencji tworzenia nikomu niepotrzebnych stron internetowych. Stron tworzonych wyłącznie w celu zmylenia robotów i szybkiego wypozycjonowania pewnej frazy tematycznej. Tfurcom opisywanych przez nas sajtów  wystarczy jeden skopiowany skądkolwiek (przeważnie ze strony angielskojęzycznej), podstawowy tekścik przepuścić poprzez generator tekstów i rozpłodzić go poprzez dobudowanie listy synonimów. W ten sposób jednym kliknięciem myszki tworzy się setki chłamowych podstron i otrzymujemy wynik jak w naszym przykładzie. Stosowane przez nas algorytmy antyindeksacji relatywnej co i rusz wyłapują takie „perełki” w internecie.


Chłam internetowy czyli copywriting zdegenerowany. Głównym przeznaczeniem naszego portaliku będzie demonstrowanie publikacji dotyczących plików jak oceana euro 2012 tłumaczenie, widywanych online jak również wyznaczenie ich trafności. Rano pełny uniwers będzie w zasięgu palca kogokolwiek z Was. Z racji ukazanym rozwiązaniom chcemy pozornie przemieszczać się praktycznie bez barier. Dzięki temu odkrycie najciekawszych nasze otoczenie danych oceana euro 2012 tłumaczenie i ich pobranie nie stwarza także ani prostego zatoru. Torrenty prezentowane na maszynach jak np. peb czy filesonic teraz mogą być pobrane w czytelny i przejrzysty sposób. Na obecnych serwisach nie pokazujemy plików oceana euro 2012 tłumaczenie bezpośrednio, a sprawujemy jeno istotę informacyjną. Wszelako Wasi eksperci dodają kompletnych poczynań, do tego aby ukazywane przez portal artykuły były jak najlepszej właściwości. Pokazane na aktualnym perfekcyjnym portalu nazwy są znamieniem twórców, ukazujemy je jedynie w celach objaśniających. Późniejszym istotnym walorem tego sajtu jest sytuacja że obiecujemy pewność i tarcze bieżącym gościom. Poszukiwanie seriali oceana euro 2012 tłumaczenie wciąż wcale nie jest tak przejrzyste. Wyszukiwarka któraż jest umieszczona w naszym serwisie demonstruje zaledwie wyniki z najlepszymi URLami. Gdy niepracujący odnośniki będzie zgłoszony będzie automatycznie skasowany z wyników. Na tej podstronie plonów jesteś w stanie dać głoś na temat hiperłącza czym informujesz tamtych gości o ich użyteczności. Zapraszamy do pobierania archiwów oceana euro 2012 tłumaczenie, i do penetrowania trafnego serwisu. Winszujemy udanych plonów.

Ostrzegamy i informujemy:

Przykładowe adresy stron chłamowatych zaistniałe w styczniu 2013 roku przytwierdzone bywały do domeny mil.pl ) Szybko przestawały istnieć a wyglądały dla przykładu  tak:  318.rizivu.mil.pl/, 449.ixobyxy.mil.pl,  navat.mil.pl/torrent_oficjalny_hymn_euro_2012_tłumaczenie.html/

Jakiś czas nie zajmowaliśmy się tym tematem, ale przy okazji wznowienia prac pozycjonerskich nad promowaną przez nas frazą ” pomocnik pozycjonera ” natknęliśmy się na wciąż utrzymujący się w sieci przykład doskonale ilustrujący opisywane powyżej zagadnienie.

Jest to jedna z perełek z naszej biblioteki przykładów internetowych do analizy przez zainteresowanych:  (iq.link zaktualizowany 2015-05-04)

Jeszcze jeden przykład tym razem z internetowych przykładów roku 2015 – chłamowata reklama klimatyzacji tyskiej wyprodukowana nie wiadomo dlaczego na stronie toyota włochy???  (iq.link zaktualizowany 2015-08-12)

 

UWAGA!!!

Jeżeli jesteś ekspertem w opisywanej dziedzinie i chciałbyś podzielić się swoimi spostrzeżeniami, uwagami. Jeżeli znasz bardziej adekwatne przykłady lub masz propozycje do jakiejkolwiek zmiany w treści tego artykułu

zapraszamy do komentarzy.

Projekt IQ-@rius !

Dodaj komentarz