Branżowy serwis ogłoszeniowy.

8-O Branżowy serwis ogłoszeniowy 8-O

Czy warto założyć własny serwis ogłoszeniowy?

branzowy serwis ogloszeniowy 8-O Dochodowy serwis ogłoszeniowy. Propagując tworzenie własnych serwisów ogłoszeniowych jednocześnie ostrzegamy. Nie każdy z takich serwisów odniesie sukces. Jeżeli przelecicie się po Internecie, zauważycie że można znaleźć całą masę bezpłciowych serwisów tego rodzaju. Ich twórcy błagają niemal o wpisy na ich „wynalazku” a prawda jest taka, że zaplanowanego dochodu jak nie ma tak nie ma. Internet przepełniony jest stronami takiego rodzaju. Dla tego by wygrać trzeba mieć przygotowaną taktykę długofalową.


Chcąc prowadzić sukcesywny biznes ogłoszeniowy należy dokładnie przeanalizować rynek. Podpowiadamy. Tylko i wyłącznie branżowy serwis ogłoszeniowy ma szanse na sukces.

Najbardziej popularne są serwisy ogłoszeniowe związane z rynkiem nieruchomości. Oferty kupna lub sprzedaży nieruchomości cieszą się zdecydowanie największym  zainteresowaniem, jako że agenci nieruchomościowi starają się umieścić swoje ogłoszenia gdzie tylko jest to możliwe. Drugim typem popularnych serwisów ogłoszeniowych są ogłoszenia o poszukiwaniu pracy. Serwisy tego typu nie zarabiają oczywiście na samych wpisach, lecz na ilości odwiedzających, którzy wchodzą na daną stronę i klikają w przygotowane na nich reklamy.

Całkowitą pomyłką jest obecnie jakikolwiek serwis ogłoszeniowy wielotematyczny. Tylko jednobranżowy serwis ogłoszeniowy posiada realne warunki na odniesienie sukcesu, gdyż łatwiej dociera do wyselekcjonowanej grupy odbiorców.

  • Pierwszym przykładem takiego rozwiązania jest miniportal tematyczny pt „Samochody z Ameryki”  ..  podbudowany serwisem ogłoszeniowym z branży motoryzacyjnej.
  • Drugim przykładem może być miniportal tematyczny pt „Twoje kontenery” ..  zawierający serwis ogłoszeniowy o sprzedaży i kupnie kontenerów.

Dodaj komentarz

Iqarius Creation Group
Luty 2015

Serwis ogłoszeniowy , ,
Copyright 2009 - 2018 © ICG. Projekt IQ-arius. Portale dla każdego.
Linki, które pokazujemy na tej stronie służą do ilustracji przykładów podanych w danym artykule. Ich aktualność była sprawdzona przez edytora.