Wizualny marketing. Promowanie w internecie poprzez publikacje na YouTube.

8-O Marketing na YouTube 8-O

Wizualny marketing jest najbardziej skuteczny.

wizualny marketing na you tube8-O Kamil Newczyński zajmuje się marketingiem w internecie. Od lat tłumaczy na czym polega wizualny marketing, przeprowadza szkolenia dla firm i jest konsultantem w tym zakresie. Jednocześnie w ramach hobby tworzy filmy video i publikuje je na swoim kanale na YouTube. Dzięki własnej pomysłowości i samodzielnie zdobytym umiejętnościom uzyskuje dodatkowe dochody poprzez stosowanie Wizualnego marketingu.


O tym jak on to robi przeczytajcie w wywiadzie ….

Wywiad przeprowadziła Justyna Bizdra. W wywiadzie Kamil odpowiada jak zostać partnerem YouTube.

… trzeba tworzyć oryginalne, autorskie materiały video, …jeżeli tworzymy … kompilację z już istniejących video, które nie są oryginalne, nie są autorskie,.. to ten warunek jest … nie spełniony. … trzeba mieć prawa do warstwy wizualnej i dźwiękowej, wszystkie prawa, i to jest bardzo, bardzo mocno przestrzegane przez YouTube, … ważna jest regularność publikacji materiałów, … Nie wystarczy wrzucić jednego filmika, który będzie bardzo popularny, może mieć nawet milion odsłon, a później  nic nie robić…

apla

Materiały uzupełniające w tematyce Wizualny marketing na YouTube:

  • Forbes.pl – Wizualny marketing – Czy YouTube zastąpi telewizję jako źródło promocji?   (iq.link zaktualizowany 2014-10-26)
  • Seweryn Pietrucha – Jak wykorzystać YouTube w pozycjonowaniu firmy w Mapach Google? Poradnik krok po kroku   (iq.link zaktualizowany 2017-04-03)

Dodaj komentarz