(Projekt IQ-arius poleca). Sklep internetowy w wersji „Sklep-Lep”

8-O Sklep internetowy 8-O

Wersja promowana przez Projekt IQ-@rius czyli tak zwany Sklep-Lep.

sklep lep8-O Sklep internetowy (jeżeli sobie zaplanowałeś, że ma stać się podstawą twojego przyszłego dochodu), należy budować krok po kroku. Robienie pieniędzy to proces przyjemny lecz długotrwały. By uzyskać w tym sukces trzeba go konsekwentnie realizować według z góry przygotowanego planu.  Potrzebne są więc przygotowania. Sklep powinien przyciągać klientów jak lep, jak magnes by chcieli w nim dokonać zakupów. Dlatego Projekt IQ-@rius na żywych, realnych przykładach pokazuje jak powinna przebiegać budowa i działalność sklepu internetowego opartego na szablonie popularnie nazywanym  Sklep-Lep.


Sklep Internetowy.

Sklep-Lep to tylko nazwa marketingowa. Myśl o nim Mój-Sklep. Zabierając się do jego budowy, niezależnie od szablonu jaki wybierzesz, musisz wiedzieć czego chcesz. Ważnym jest dokonanie analizy trendów w branży w której planujesz sprzedawać swoje produkty. Ważnym jest ustawienie profilu grupy docelowej. Grupa docelowa (targetowa) to Twoi przyszli klienci do których będziesz adresować produkty swojego sklepu. Pamiętaj! Ponieważ stali klienci potrafią wygenerować nawet 3/4 dochodów w sklepie, ważnym jest by opracować strategię przywiązania klientów do Twojego sklepu.

Uwaga! To jest to nowa, zmodyfikowana wersja artykułu z 2010 roku.

W działalności sklepu internetowego należy wziąć pod uwagę, że klient nie ma możliwości oceny towaru tak jak w tradycyjnym sklepie. Po prostu nie może go wziąć do ręki, i jeżeli sam nie zna produktu z innych źródeł, widzi tylko przedstawione mu fotografie i czyta opisy oddziaływujące na jego wyobraźnię.

Więc zdjęcia o dobrej jakości i czytelny, zachęcający opis to podstawa sukcesu sklepu internetowego.

Jeżeli te założenia wstępne rozumiesz i dalej chcesz zostać właścicielem sklepu internetowego, przeczytaj nasze porady. Sklep-Lep to tylko chwytliwa nazwa marketingowa. Lecz poza tą nazwą działają na internecie sprawdzone w praktyce różne modele sklepów internetowych. Sklep-Lep to również rozwinięta usługa. Produkt bazowany na tym skrypcie umożliwia prowadzenie firmy wysyłkowej, zapewnia gospodarkę magazynową, system rozliczeń wpłat, wydruków. Umożliwia  integrację z aukcjami internetowymi (Allegro i eBay), płatnościami, porównywarkami cen i wieloma innymi usługami. Prostota jego polega na tym, że do pełnego funkcjonowania wystarczy zwykła przeglądarka internetowa. System abonamentowy może obniżyć koszty prowadzenia sklepu, a zespół wykonawczy współpracuje z klientem do momentu wdrożenia. Więc coś takiego jak nieudane wdrożenie nie może zaistnieć. Projekt IQ-@rius ma do zaoferowania kilka różnych wariantów praktycznego sklepu internetowego.

Najważniejsze cechy wyróżniające Sklep-Lep spośród innych sklepów internetowych:

Tradycyjny sklep internetowy w wersji ekonomicznej.

  • Najbardziej przyjazny na świecie program do prowadzenia sklepu internetowego i firmy wysyłkowej.
  • Skromne wymagania  sprzętowe,  i prosty system operacyjny.
  • Kompleksowa obsługa  serwisowa  obejmująca projektowanie graficzne i programistyczne.
  • Szerokie wsparcie techniczne w zakresie prowadzenia sklepu

Jest to sklep oparty jest na prostym systemie (wciąż rozwijanym jako open source) i może być oferowany z modyfikacjami dostosowanymi do potrzeb klienta. Możemy pochwalić się naszą najstarszą wersją stworzoną na potrzeby sklepu wędliniarskiego.  Sklep Befsztyk działa na internecie od 2009 roku i co jakiś czas jest modyfikowany. Sklep oparty na szablonie Sklep-Lep to jedno  z najbardziej praktycznych rozwiązań na dzisiejszym rynku. Szablon umożliwia nieustanne dostosowywanie aplikacji sklepowej do zmieniających się potrzeb i warunków. Sklep-Lep może być dostosowany wizualnie i nawigacyjnie do specyfiki branży klienta. Czas przygotowania sklepu internetowego może wynosić od 12 dni do 3 miesięcy w zależności od potrzeb i oczekiwań. Najkrótszy czas to najprostsza wersja LIGHT. Niepodważalną zaletą tak zbudowanego sklepu jest prostota w zarządzaniu systemem.

Nasi wykonawcy potrafią przygotować dla każdego klienta, dla każdej branży, według szczegółowych wskazówek funkcjonalny sklep, w dwa tygodnie. Będzie to estetyczny, niezawodny i dobrze wyglądający sklep. My nie boimy się konkurencji bo nasze bo nasze produkty rekomendują zadowoleni klienci.

Każdy z rekomendowanych przez nasz Projekt sklepów internetowych ma zapewnione niezbędne usługi serwisowe. Po zintegrowaniu z systemem Projektu IQ-arius zaczyna działać magia antyindeksacji relatywnej. Cały sztab ludzi – graficy, programiści, dział suportowy pracują na Twój sukces. Jesteś jak w dużej rodzinie, pomagamy w każdym problemie. Drobne zmiany w kodzie pozwalają na szybkie i tanie modyfikacje dostosowujące Twój sklep do twoich potrzeb. Nasze podejście pozwala na pełną gwarancję sukcesu.

Nowoczesny sklep internetowy w wersji portalu tematycznego.

Rynek Internetowy to zażarta konkurencja. Ponieważ informacje płynące od naszych klientów są cennym źródłem informacji nie tylko o potrzebach, ale i o panujących w Internecie trendach, możemy szybciej reagować na wszelkie potrzeby. Dlatego od samego początku sklep powinien współpracować ze swoimi klientami. Temu celowi przypisany jest sklep internetowy w formie portalu tematycznego  gdzie sklep może być połączony ze stroną blogową udzielającą porad i informacji o nowych produktach, a nawet z Forum, gdzie klienci mogą wymieniać swoje doświadczenia i uwagi. Dzięki takiej konfiguracji Sklep-Lep wyraźnie powiększa przewagę nad konkurentami stosując nowoczesne metody marketingu. Przykładem tak zorganizowanego sklepu jest tabletoid.pl

Sklep-Lep to idealna platforma do budowania sklepu internetowego. Niskie koszty, dobre pozycjonowanie, możliwość pracy na własnym dedykowanym serwerze pozwalają stosować go w firmach małych i dużych. Prowadząc tak przygotowany sklep możesz zająć się wyłącznie sprzedażą, kwestie techniczne pozostawiając fachowcom.

Na dzień dzisiejszy możemy zarekomendować:

  • demonstracyjną wersję sklepu internetowego wykonaną przez firmę mSite.pl . (iq.link zaktualizowany 2018-02-14)
  • jako wersję  LIGHT polecaliśmy (we wrześniu 2012 r.) unikalny sklep sprzedający żarówki i akcesoria telefoniczne. Sklep jako sklep upadł. Obecnie zastąpiony został sklepem z bielizną erotyczną wykonanym na prostym szablonie przez   (iq.link zaktualizowany 2018-02-14)
  • jeszcze bardziej rozbudowaną wersją MAX, jest przykład sklepu internetowego dla ludzi pasjonujących się pływaniem – swimshop.pl . Odnaleźć go można w celu przeanalizowania pod linkiem (iq.link zaktualizowany 2018-02-14)

Dodaj komentarz