Mini-Portal tematyczny, jako jedno z nowoczesnych rozwiązań promująch Twój biznes internetowy.

8-O Mini-Portal tematyczny 8-O

to najlepszy ze sposobów efektywnej promocji Twojego biznesu.

miniportal tematyczny - strona ekspercka8-O W niniejszym artykule Projekt IQ-@rius wykazuje niezbicie, że Mini-Portal tematyczny to jak najbardziej efektywne narzędzie promujące, szczególnie przydatne dla rozwijającej się firmy internetowej. Mini-Portal posiada wszystkie walory Promostrony powiększonej o dodatkowe moduły funkcjonujące na dużych Portalach. Mini-Portal może być budowany etapami implementując najnowocześniejsze trendy internetowe. Mini-Portal wspomaga aktywną działalność małego biznesu doprowadzając do osiągnięciu sukcesu finansowego.


Mini-Portal

Można go zbudować na własną rękę lub przy pomocy znajomego webmastera. Nie jest to aż takie trudne. Jednakże zbudowanie małego portaliku tematycznego czy społecznościowego na platformie naszego Projektu przynosi dodatkowe korzyści. Pozwala na automatyczne wykorzystanie elementów wyrafinowanej sztuki promocji wypracowanej przez nasz zespół. Dla osób nie znających arkanów nowoczesnego marketingu przygotowywujemy specjalnie wyselekcjonowane na ich potrzeby hasła indeksacyjne. Reszta działań opiera się na teorii Antyideksacji relatywnej doprowadzonej do perfekcji przez nasz zespół. Dla zawodowych gdybaczy zawsze będzie to teoria pseudonaukowa, niemniej wyniki jej działania są sprawdzalne w praktyce.


Dla nieznających tematu szokujące wyniki przywodzą pytanie: Jak to jest zrobione? Nie zdradzimy tajemnicy naszej kuchni, ale wszystkim niedowiarkom proponujemy proste sprawdzenie. Wpiszcie w googlowską wyszukiwarkę tę wydawałby się bezsensowną frazę Antyindeksacja relatywna i co zobaczycie? Szczęka opadnie wam ze zdumienia. Ten przykład pokazuje jak skutecznie można  indeksować dowolną stronę internetową poprzez dobieranie i eksponowanie odpowiednich słów kluczowych w odpowiednich miejscach portalu i stron pomocniczych z nim związanych.

Projekt IQ-@rius

Jest to projekt innowacyjny rozwijany od kilku lat. Nieustannie rozbudowywany o nowe elementy składowe. To konglomerat stron internetowych, tworzonych przez różnych wykonawców o różnym poziomie zintegrowania z gamą stron pomocniczych. (Z bazą przykładowych wortali można zapoznać się na stronie Ten pozorny chaos ma sens o niewiarygodnym znaczeniu. Każda strona internetowa budowana w ramach Projektu stanowi jeden ze składników zespolonego systemu, posługującego się indeksacją danych rozproszonych. Dopóki taka integracja istnieje, doputy system będzie działał i dana strona będzie wysoko oceniana przez wyszukiwarkę Google. Jest to fakt niepodważalny.

Projekt IQ-@rius nie stosuje farmowania linków, black hat SEO i innych metod spod ciemnej gwiazdy. Nasz system oparty jest na pozycjonowaniu organicznym. Ta metoda skutkuje jedynie w systemach ustabilizowanych o ustalonej trwałości domeny i konsekwencji wprowadzania słów kluczowych w matrycę tematyczną. Algorytmy Wielkiego G. uwielbiają takie działania. Ten typ pozycjonowania jest preferowanym w polityce indeksacyjnej Najważniejszej Światowej Wyszukiwarki.

Szczegóły naszej „antyideksacji” to tajemnica firmowa, ale jej wyników nie można podważyć. Dla zainteresowanych proponujemy zapoznać się z artykułem a dla chętnych do przyłączenia się do naszego projektu prosimy o przeczytanie informacji o Dobrowolnej Grupie Promocyjnej przed wysłaniem nam e-maila kontaktowego. Nasz konsultant skontaktuje się z Wami w dogodnym terminie.

UWAGA!!!

Znajdujesz się na specjalnie wypozycjonowanej stronie internetowej z użyciem antyindeksacji relatywnej. Znaczy to, że w fazie konstruowania tego artykułu nie było planowanie pozycjonowanie na specjalnie wyselekcjonowane słowa. Kilkumiesięczna praktyka wykazała, że najbardziej popularna Fraza, która prawdopodobnie cię tu przyprowadziła to:

Portal tematyczny

Zastanów się. To może to być twoja strona sponsorowana. Skontaktuj się z nami. Projekt IQ-@rius!

Pierwsza edycja tego artykułu na naszym portalu – czerwiec 2012 r.

Dodaj komentarz