Dedykowana Strona Osobista jako promocja osobowości twórczej.

8-O Dedykowana Strona Osobista 8-O

Skuteczna forma promocji Twojej osobowości.

projekt iqarius - strona ekspercka8-O Ten politycznie umotywowany, historyczny już, obrazek jest przykładem telewizyjno-internetowej akcji promocyjnej realizowanej w listopadzie 2014 roku. Oczywiście ten znany polityk nie pracuje w radzie nadzorczej Projektu IQ-arius więc pozwoliliśmy sobie na drobną korektę graficzną by nie nie przysparzać mu dodatkowej, bezpłatnej reklamy. Celem tego artykułu jest zachęcenie do obejrzenia jednego z przykładów pokazującego jak powinna wyglądać i do czego może służyć poprawnie zaprojektowana Dedykowana Strona Osobista. 


Do czego służy Dedykowana strona Osobista?

Jej zadaniem jest wypromowanie osobowości własnej jej właściciela. Jest to szczególnie ważne gdy podstawowa działalność biznesowa jest oparta na wizerunku osobistym jak na przykład działalność artystyczna.

Jeśli jesteś artystą, przedsiębiorcą, indywidualnością, twórcą, słynną osobowością, celebrytą itd. na pewno chciałbyś pokazać się od najlepszej strony i rozpropagować swoje osiągnięcia. W tym celu powinieneś mieć swoją własną Dedykowaną Stronę Internetową.

Oto dla przykładu istniejąca strona osobista młodego celebryty Jakuba Gierszała:

kuba gierszal

UWAGA!!!

Znajdujesz się na specjalnie wypozycjonowanej stronie internetowej z użyciem antyindeksacji relatywnej. Znaczy to, że w fazie konstruowania tego artykułu nie było planowanie pozycjonowanie na specjalnie wyselekcjonowane słowa. Kilkumiesięczna praktyka wykazała, że najbardziej popularna Frazy, które prawdopodobnie Cię tu przyprowadziły to:

Dedykowana strona…

Promocja Twojej osobowości

Oto linki wewnętrzne prowadzące do rozbudowanej kategorii poświęconej tematyce dedykowanych stron internetowych: , oraz marketingu dedykowanego ,

Zastanów się. To może to być twoja strona sponsorowana. Skontaktuj się z nami. Projekt IQ-arius!

 

Bardzo osobiste zaproszenie na własną Stronę Osobistą.


Witam… bardzo serdecznie na mojej stronie. Domyślam się, że chcesz się dowiedzieć nieco więcej o takim osobniku. Dziękuję za to jak najbardziej. Domyślasz się zapewne, że to jest dla mnie bardzo ważne. Każdy, kto się interesuje prawdziwym (…) , jest przeze mnie mile widziany.

Stworzyłem tę stronę, w sumie, trochę dla Ciebie. W (…) relacji nazwałbym to „oczekiwaniem” właśnie na Ciebie. Jeśli już zawitałe/aś to uwierz, jest mi niezmiernie miło. Naprawdę, cenię sobie każdy kontakt i każdą opinię. Staram się nie pozostawiać żadnej bez odpowiedzi. Bardzo dziękuję za odwiedziny i mam nadzieję… do zobaczenia wkrótce :)

Doświadczyłem paru takich cudownych okazji, jednej wczoraj. Kobieta, której kompletnie nie kojarzę (za dużo w głowie) zgłasza się na zajęcia i okazuje się, że jesteśmy starymi znajomymi (o ile starość można liczyć w latach). Spotkanie było wspaniałe. Rozumiemy się bez słów.

I na taką relację liczę. Na takie zrozumienie, na takie zaufanie i na taką znajomość.
Do której zapraszam każdego odwiedzającego tę stronę.


(zaproszenie lekko wyedytowane przez Projekt IQ-arius w celu usunięcia elementów samopromocyjnych)

Pierwsza edycja tego artykułu na naszym portalu – czerwiec 2012 r.

Dodaj komentarz