Dedykowana Strona Biznesowa jest nowoczesną formą prezentacji Twojej działalności biznesowej. Wizerunek w Internecie

8-O Dedykowana strona biznesowa 8-O

To internetowa strona wspierająca Twój biznes.

projekt iqarius - produkuje strony biznesowe 8-O Nie ma już innej alternatywy! W dzisiejszej dobie każdy szanujący się biznes MUSI posiadać Dedykowaną Stronę Biznesową. Aby istnieć na internecie trzeba być zauważalnym w jak najszerszym tego słowa znaczeniu. Zauważalnym w znaczeniu wyszukiwalności na internecie. Twój biznes musi mieć wyższą pozycję niż Twoja konkurencja. A to zapewnia tylko odpowiednio zaprojektowana biznesowa strona internetowa będąca wizytówką propagującą Twoją działalność.


Jeżeli jeszcze nie posiadasz dedykowanej strony internetowej, lub ta którą masz nie bardzo pomaga ci w celu wypromowania twojej działalności biznesowej – zadaj sobie takie pytania:

  • Czy na pewno wykorzystujesz w pełni możliwości internetu? (a może Twoja konkurencja lepiej to robi od Ciebie?)
  • Czy Twoja strona internetowa dobrze przekazuje wizerunek Twojej firmy potencjalnym klientom?
  • Czy Twoja strona przekazuje właściwe informacje?
  • Czy Twoja strona jest aktualizowana wystarczająco często?
  • Czy Twoja strona generuje wystarczającą ilość ruchu i zapytań, czy chciałbyś, aby była częściej odwiedzana?
  • Czy używasz właściwego e-marketingu do podtrzymywania relacji ze swoimi klientami?

Jednym z najbardziej praktycznych, prostych a nowoczesnych zastosowań, które zalecamy, to Dedykowana Strona Internetowa oparta na systemie zarządzania treścią (CMS). Strona tego typu pozwala na szybką aktualizację zawartości serwisu w dowolnym czasie z dowolnego komputera podłączonego do Internetu używając naszej ulubionej przeglądarki. Dla wprowadzania zmian rozszerzających i aktualizujących treści wcale nie potrzeba być informatykiem. Jest to tak intuicyjne, że może to robić sam właściciel.

Strony tworzone, przez różnych wykonawców, w ramach Projektu IQ-@rius to skuteczne strony dynamiczne zawierające półautomatyczne mechanizmy zarządzania treścią. Każda z nich projektowana jest pod kątem wzbudzenia zainteresowania i przydatności dla odwiedzających. Zadaniem właściciela strony oraz ekipy pilotującej projekt jest bieżąca aktualizacja i zapewnienie dostępu do świeżych informacji zarówno dla potencjalnych klientów jak i dla wyszukiwarek sieciowych. Profesjonalny design stwarza pożądaną atrakcyjność wizualną zgodnie z preferencjami klienta. Kodowanie strony odpowiada aktualnym trendom preferowanym przez popularne przeglądarki.

Na życzenie, możemy dodać do Twojej strony dodatkowe funkcjonalności, pomagające w zbieraniu informacji marketingowych o klientach oraz wysyłaniu e-maili lub newsletterów do wszystkich klientów za jednym naciśnięciem guzika. Jest to jeden z wysoce opłacalnych sposobów podtrzymywania dobrego wizerunku Twojej firmy w kręgu klientów. Nowoczesny sposób elektronicznego przesyłania informacji o nowościach pomaga utrzymywać kontakt z klientami i uprzedzać ich o zmianach w linii Twoich produktów i usług.

Opatentowany przez nas systemem antyindeksacji relatywnej pozwala,  Dedykowanej Stronie Osobistej zintegrowanej z  Projektem IQ-@rius, na osiągnięcie najlepszych z możliwych pozycji w rankingu wyszukiwarek światowych. Czas na osiągnięcie takiej pozycji jest o wiele krótszy niż u konkurencji.
Być może spotkałeś się już wcześniej z różnymi ofertami pozycjonowania, gdzie szczycono się wysokimi pozycjami w wyszukiwarkach bez podawania konkretów. My możemy to udowodnić. Projekt IQ-@rius naprawdę pomoże Ci uzyskać przewagę informacyjną nad innymi firmami o podobnym profilu.

Jako przykład  pokazujemy jedną z istniejących stron biznesowych propagującą studio fotografii artystycznej w mieście Łódź FOTOEWA:
Prosimy podziwiać jak wspaniale wkomponowana w prostotę funkcjonalności, prezentuje się firmowa galeria zdjęciowa. Majstersztyk profesjonalizmu zarówno ze strony właścicieli firmy jak i wykonawców strony internetowej.
studio fotografii artystycznej fotoewaTa, jak najbardziej profesjonalnie wykonana, Dedykowana Strona Internetowa wykonana została przez

 

Jeśli jesteś, przedsiębiorcą i zależy ci na pokazaniu swojego biznesu od jak najlepszej strony, skontaktuj się z nami. Projekt IQ-@rius spełni twoje oczekiwania.

Zapraszamy.

aplaMateriały uzupełniające w tematyce dedykowana strona biznesowa:

  • www.cracovia.pl – Biznesowa strona cracovii   (iq.link zaktualizowany 2015-02-04)

Dodaj komentarz