(Projekt IQ-@rius poleca) – Najbardziej popularne strony internetowe na świecie i w Polsce. Ranking.

8-O Ranking najpopularniejszych stron internetowych. 8-O

Portale i inne serwisy. Codzienne dokładne wyliczenia popularności.

najpopularniejsze strony internetowe na swiecie8-O Wszyscy uwielbiamy statystyki i rankingi. Wśród najbardziej popularnych  zapytań w naszym serwisie, jakie niezmiennie dzień po dniu wpisywane bywają w wyszukiwarkę przez ciekawskich internautów powtarzają się najczęściej:

  • Jakie są najbardziej popularne strony internetowe na świecie lub w Polsce? 
  • Jakie są najbardziej popularne portale na świecie, w USA lub w Europie?
  • Jakie są najbardziej popularne serwisy społecznościowe? 

Odpowiedzi poniżej.

Najpopularniejsze strony internetowe na świecie:


Ponieważ wszystkie globalne serwisy rankingowe prowadzone są w języku angielskim, Projekt IQ-@rius wyselekcjonowany został przez Wielkie G. by ułatwić użytkownikom polskojęzycznym dotarcie do źródła. Nic więc dziwnego że za każdym razem gdy wpisujecie te pytanie w okno światowej wyszukiwarki jesteście przekierowywani do nas. Układ tej strony dostosowywany jest na bieżąco do zmian zachodzących w Internecie i do potrzeb naszych użytkowników. Wsłuchujemy się w komentarze i dokonujemy odpowiednich zmian w treści.


Elementem linkującym do aktualizowanej na bieżąco informacji są nasze IQ.linki. Klikając na charakterystyczną ikonkę koloru zielonego uzyskujesz odpowiedź na swoje pytanie poprzez dotarcie do źródła.

Ranking najbardziej popularnych stron internetowych na świecie   (codziennie uaktualniany)

Jak widać na załączonym obrazku witryna internetowa MostPopularWebsites.net wyświetla w przejrzystym układzie 50 najbardziej popularnych stron światowych. Wyraźnie widać która strona utrzymała swoją pozycję, a która straciła na znaczeniu. Strony poprawiające swój ranking  oznakowane są strzałką zieloną wskazującą do góry.

Dla osób poszukujących dokładnych wyników w w szerszym zakresie polecamy List-of-Domains.org gdzie na jednej stronie internetowej można prześledzić 5.000 najbardziej uczęszczanych domain na świecie. Przy dokładniejszym przeszukiwaniu można sprawdzić nawet milion najważniejszych pozycji. Dla ogólnej wiadomości podajemy, że w dniu 30 sierpnia 2015 roku nasz serwis iqarius.pl znajdował się na 568.325 pozycji z tendencjami mieszanymi w ostatnim okresie, co związane jest z rozrastaniem się Internetu oraz nasileniem się konkurencji. Najlepszy ranking posiadaliśmy w lipcu 2014 roku, co widać na załączonej fotce.

iqarius.pl ranking styczen 2014

Bardziej szczegółowy ranking stron internetowych na świecie.

Rekomendowana przez nas witryna internetowa  Dig.do w sposób przejrzysty pokazuje statystyki popularności stron internetowych w rozbiciu tematycznym. Tu możemy się dowiedzieć jakie są najbardziej popularne domeny z końcówką .com lub .info, albo sprawdzić jakie domeny są najpopularniejsze w Polsce czyli z końcówką .pl

Jakie są najbardziej popularne strony z polskimi domenami (.pl) ?         


Jakie są najpopularniejsze serwisy społecznościowe pod względem ilości użytkowników.     


Co jest najpopularniejsze w polskim Internecie według blogu Super Monitoring.     


Ranking najbardziej popularnych serwisów tematycznych w Polsce w formie tabelarnej według wirtualnemedia.pl     


Jako bonus – 50 najlepszych stron internetowych roku 2013 według nowojorskiej gazety Times 

wśród nich polski serwis GOG.com!!!!

UWAGA!!!

Znalazłeś się na stronie internetowej, która dzięki antyindeksacji relatywnej znalazła się na pierwszym miejscu w wyszukiwarce internetowej GOOGLE. Jeżeli nie wierzysz w cuda to staraj się nie stracić swojej szansy. Być może Twoja strona internetowa zasługuje na więcej. Być może uczynimy ją lepiej widoczną przy odrobinie wspólnego wysiłku.

Oto hasło,  fraza na jaką Google indeksuje nas na PIERWSZYM MIEJSCU. Nie wierzysz – sprawdź. wpisz te słowa w googlowską wyszukiwarkę (zakładamy że przeszukujesz strony polskojęzyczne).

Najpopularniejsze strony internetowe na świecie.

Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie Twoich problemów.

Pozycje zmieniają się każdego dnia, ale jak ktoś lubi dokonywać analizy pozycji własnej strony internetowej to dodatkowo zachęcamy by odwiedzić nasz

Pomocnik Pozycjonera (1)

Zebraliśmy w nim szereg pożytecznych linków do serwisów analizujących i rankingujących, z których można dowiedzieć się wielu na prawdę interesujących rzeczy o swojej stronie internetowej lub o stronie konkurencji.

Dodaj komentarz