(Projekt IQ-@rius poleca) – Najbardziej popularne strony internetowe na świecie i w Polsce. Ranking.

8-O Ranking najpopularniejszych stron internetowych. 8-O

Portale i inne serwisy. Codzienne dokładne wyliczenia popularności.

najpopularniejsze strony internetowe na swiecie8-O Wszyscy uwielbiamy statystyki i rankingi. Wśród najbardziej popularnych  zapytań w naszym serwisie, jakie niezmiennie dzień po dniu wpisywane bywają w wyszukiwarkę przez ciekawskich internautów powtarzają się najczęściej:

  • Jakie są najbardziej popularne strony internetowe na świecie lub w Polsce? 
  • Jakie są najbardziej popularne portale na świecie, w USA lub w Europie?
  • Jakie są najbardziej popularne serwisy społecznościowe? 

Odpowiedzi poniżej.

Najpopularniejsze strony internetowe na świecie:


Ponieważ wszystkie globalne serwisy rankingowe prowadzone są w języku angielskim, Projekt IQ-@rius wyselekcjonowany został przez Wielkie G. by ułatwić użytkownikom polskojęzycznym dotarcie do źródła. Nic więc dziwnego że za każdym razem gdy wpisujecie te pytanie w okno światowej wyszukiwarki jesteście przekierowywani do nas. Układ tej strony dostosowywany jest na bieżąco do zmian zachodzących w Internecie i do potrzeb naszych użytkowników. Wsłuchujemy się w komentarze i dokonujemy odpowiednich zmian w treści.


Elementem linkującym do aktualizowanej na bieżąco informacji są nasze IQ.linki. Klikając na charakterystyczną ikonkę koloru zielonego uzyskujesz odpowiedź na swoje pytanie poprzez dotarcie do źródła.

Ranking najbardziej popularnych stron internetowych na świecie   

Kiedyś ranking ten prowadziła witryna internetowa MostPopularWebsites.net która wyświetlała w przejrzystym układzie 50 najbardziej popularnych stron światowych. Wyraźnie widać było która strona utrzymała swoją pozycję, a która straciła na znaczeniu. Dziś zastąpiła ją The Moz Top 500 do której link podaliśmy powyżej.

Dla osób poszukujących dokładnych wyników w w szerszym zakresie polecaliśmy List-of-Domains.org gdzie na jednej stronie internetowej można było prześledzić 5.000 najbardziej uczęszczanych domain na świecie. Przy dokładniejszym przeszukiwaniu można było sprawdzić nawet milion najważniejszych pozycji. Przykładowo: w dniu 30 sierpnia 2015 roku nasz serwis iqarius.pl znajdował się na 568.325 pozycji z tendencjami mieszanymi w ostatnim okresie, co związane jest z rozrastaniem się Internetu oraz nasileniem się konkurencji. Najlepszy ranking posiadaliśmy w lipcu 2014 roku, co widać na załączonej fotce.

iqarius.pl ranking styczen 2014

Bardziej szczegółowy ranking stron internetowych na świecie.

Również obecnie nie istnieje rekomendowana przez nas w roku 2015 witryna internetowa  Dig.do która w sposób przejrzysty pokazywała statystyki popularności stron internetowych w rozbiciu tematycznym. Tam mogliśmy się dowiedzieć jakie były najbardziej popularne domeny z końcówką .com lub .info, albo sprawdzić jakie domeny były najpopularniejsze w Polsce czyli z końcówką .pl.

Widać, komuś się to przestało opłacać.


Jakie są najpopularniejsze strony w poszczególnych krajach?

Dane te opublikowano w antyweb.pl na podstawie najnowszego (2018) raportu SimiliarWeb!        

Okazuje się, że serwisy pornograficzne w USA są popularniejsze niż Netflix i Wikipedia.


Jakie są najpopularniejsze serwisy społecznościowe pod względem ilości użytkowników.     

dalej aktualne w roku 2018


jakie strony internetowe były najpopularniejsze w polskim Internecie w roku 2018.     


Ranking najbardziej popularnych serwisów portali internetowych w Polsce w formie tabelarnej według wirtualnemedia.pl     


UWAGA!!!

Znalazłeś się na stronie internetowej, która dzięki antyindeksacji relatywnej od maja 2012 roku utrzymuje sie czołowych pozycjach w wyszukiwarce internetowej GOOGLE. Jeżeli nie wierzysz w cuda skontaktuj się z nami. Być może Twoja strona internetowa zasługuje na więcej. Być może uczynimy ją lepiej widoczną przy odrobinie wspólnego wysiłku.

Oto hasło,  fraza na jaką Wielkie G. indeksuje nas na PIERWSZEJ STRONIE.  Nie wierzysz – sprawdź. wpisz te słowa w googlowską wyszukiwarkę (zakładamy że przeszukujesz strony polskojęzyczne).

Najpopularniejsze strony internetowe na świecie.

Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie Twoich problemów.

Pozycje zmieniają się każdego dnia, ale jak ktoś lubi dokonywać analizy pozycji własnej strony internetowej to dodatkowo zachęcamy by odwiedzić nasz

Pomocnik Pozycjonera (1)

Zebraliśmy w nim szereg pożytecznych linków do serwisów analizujących i rankingujących, z których można dowiedzieć się wielu na prawdę interesujących rzeczy o swojej stronie internetowej lub o stronie konkurencji.

Pierwsza edycja tego artykułu na naszym portalu – maj 2012 r.

Dodaj komentarz